kızlara yakışan bir aksesuar'dır. ama çıplak ayak gezmeleri ve ya açık ayakkabı giymeleri gerekki dikkat çeksin görünsün.

http://www.youtube.com/watch?v=MGDmOb1E47s
ince bilekli ise sexy baby
kalın bilekli ise ıyy.
Arti 9 vurduruyorum ben deme itemini severek kullanan kizdir.
dhalsim'in akrabasıdır.
Bu ara yine moda olmuş galiba. Bazıları da abartıp ikisine birden takıyor. Teklisi daha güzel.
Çok seksi gösteriyor. *
ben.

çok seviyorum ama tek bilekte olacak, iki bilekte değil. bir de kırmızı oje sürünce tamam oluyor.
halhal takan kızdır.
Halhal takan arkadaşım var hemde erkek.ilk gördüğümde çok şaşırmıştım.
iki ayak bileğimde de var. ikisini de kendim ördüm.

Bende durduğu gibi kimsede durmadığını söylememe gerek var mı bilemedim.
böyle bu tarz batı özentisi şeylerden uzak durunuz arkadaşlar mazallah içinizdeki imanı alır götürür.kötü kimselerden olmayınız.
halhal takan kız kafir niteliğindedir.
Gaydır.
Bakımlı kızların aksesuarıdır. Güzel göründürür.
kalın ayak bilekliyse zincirlenmiş filleri hatırlatır.
vasat bir kızı, çekici bir kız haline getirecek küçük dokunuştur.
ayak bilekleri de güzelse dikkatimi oldukça çeken kızdır. o halhal ile ilgimi ayak bileklerine çekmeyi bilmesi tebrik edilesidir.

severiz.
Kadınlara en yakışan aksesuarı takan kızdır.
sol ayak bileğine halhal takıyorsa "hotwife" olması muhtemeldir. özellikle sol ayağa takılan kalpli veya cinsel sembollerle süslü bir halhal "hotwife" sinyalidir.

görsel
Aşırı kezban hareketi ya bakınca şehre dün mu geldi diyorsun.
seksepalitesi yüksektir. severiz.
ince bilekli ayaklara çok yakışıyor.
Sana bir halhal alacam hatun..
Yok canım sağ ol.
Halhal çok severim ve kullanırım.
Halhal ince bileklere daha çok yakışır şimdi doğruya doğru. Eğer bilekleriniz kalınsa ya da kalın bilekte Halhal örnekleri gördüyseniz beğenmemeniz normal.
Erkekte de Halhal sevmiyorum ben. Bir de halhalı aşırı sıkı takmayacaksın hafif bol olacakdjdj.
Yazın kullanıyorum ve bence güzel birşey. Hani efsanelerdeki güzel ve zarif kadınlar var ya onlar gibi hissettirmiyo mu size de? Sanki mistik ve farklı bi evrendenmişsiniz gibi.
Herkesin köylü kızı fantezisi varmış bunu öğrendiğim iyi oldu, ben boşuna inci kolye takıyorum zaten.