bugün

her türlü half life serisinin crysis serisinin eline vereceği karşılaştırma.
crysis'in tema olarak half life'yi taklit etmesinden müteakip, half life'nin duruşuyla crysis'i kişiliksiz bıraktığı karşılaşmadır.
half life'ın havada karada denizde demiryolunda alacağı versus. Tamam grafikleri iyi türkçe desteği şahane de abi, Crysis fps'ye köklü değişim getirmedi. Sadece dönemine damga vurdu. Bugün bir kimse açıp half life oynuyorsa (ki Ben) half life'ın çoktan aldığının kanıtıdır.
crysis, tema olarak half-life'ı taklit etmemiştir.
ikisi de fps türündedir.
tek benzerlikleri budur.

half-life dönemin en iyi next-gen fps oyunlarından biri iken,
crysis de bulunduğumuz dönemin en gelişmiş motoruna sahip fps oyunudur.

senaryo derinliği itibari ile half-life en ünlü oyunlar arasında yer alırken,
crysis'in üstün grafiklerine karşı senaryosu pek ilgi görmemiştir.
half life, alanında öncü ve efsane bi oyundur. ama ben yine de crysis'e veriyorum oyumu.
half life'ın can yakacağı karşılaşma. Efsanedir yıllar geçmesine rağmen halen oynanır. Crysis geçici hevesliktir.
half life tabiki . ah o elektroşok alıp koşan liseliler ne oyundu be .
Half Life yalnızca ilk oyunuyla tutmuştur ancak Crysis sürekli kendini geliştirip üstüne koymaktadır bu bakımdan Crysis alır.
half life parçala behçet yapacak kadar ezer geçer.
Crysis hikayesini gerçekten anlayan biriyseniz, cevabınız Crysis'tir. Bir Crysis fanı olarak, Crysis diyorum.

Not: Hikayeyi anladıysanız!!!!
Crysis ve tema müzikleri.

Sonuna kadar crysis alır alamazsa c ye basıp silahı modern edip, kapışmasını biliriz.
Grafiklere, hikayeye bakıyorsanız crysis önde olabilir. Hikayenin güzelliği görecelidir.

Ancak tüm oyun alemi, hangi serinin devam oyunu duyurulduğunda yer yerinden oynayacağını çok iyi biliyor.
güncel Önemli Başlıklar