bugün

Eziklik değildir.Günümüzde ne kadar akıllı telefon varsa tabanında nokia vardır.
Ayrıca zamanında 3310 da yılan oynamak için içinin gittiğini bizden saklayamazsın.
Chaymeranında dediği gibi 'nokia siker yemin ediyorum.'
Muhafazakâr bir ailenin son çocuğu olma ihtimali vardır.
Ezik değil tutucudur. Zamanın teknolojiye kattığı değişim ve ilericiliğe aldırmadan, bir ürünü moda ya da türünün en iyisi olduğu için değil sadece ve sadece kendi istek ve kriterlerine cevap verdiği için kullanan cool insandır.

Sevilir böylesi, saygı duyulur.
ezik değil sadık insandır, iphone yokken nokia vardı hatırlatırım gençler, sadık kalın sevin nokianızı.
aldığı bir telefonu yıllarca kullanabilen insandır..
5 yıl önce android mi vardı lan?
doyumsuz değildir. taş gibi telefon kullanıyordur, kullanacaktır da yıllarca o telefonu.
insanların kullandığı telefonun toplumdaki statüsünü belirlediği bir dönemde yaşadığımızdan herkesin htc, iphone...vb. androidli, bilmem neli telefonlardan altını kullanmadığı dönemde bir android söylemidir. sanırım hep ezik olarak kalacağım ben.
hiç biri yokken nokia vardı. 3310 bende olduğu gün dünya benimdi zannetmiştim.
ezik olmayan insandır kendisi. nitekim az mı yılan oynadık 3310' la. nokia' nın emeği çoktur üzerimizde.
"sen sen ol nereden geldiğini unutma" diyen ataların nokia'nın emektarlığını hatırlatmak için söyledikleri sözdür. Ve Nokia; "buralar eskiden hep tarlaydı" diyerek yeni yetmelere son sözünü söylemiştir.
muhtemelen telefonunu cok düşürüyordur.

veya snake bağımlısıdır.
Manevi değeri yüksektir.
kesinlikle ne yaptığını bilen insandır. Ayrıca ezik değildir. Nokiya kötü bir telefon değil çün ki. Opera mini destekliyor mu? Destekliyor. Java destekliyor mu destekliyor. Opera miniden götürelim, yer imleri kayıtlarını klasörlerle ayıra biliyorsunuz. Sayfa kaydedip, ücretsiz okuyabiliyorsunuz.
En sade versiyonu için:
(bkz: nokia 2700 classic)
Bende Nokia kullanıyorum ( Nokia lumia ).
benimdir o. alışkanlıklarımdan vazgeçemiyorum napayım. sanırım yeniliklere açık değilim.
kendisi nokia kullandığı için kendisini ezik hissedene laf edilmez ama başkalarına nokia kullanıyor diye ezik diyen muhtemel ergen kişisi akıllı telefonların olmadığı dönemlerde babasında portakal olan kişidir. Kaldı ki "alo diyeyim yeter" mantığındaki vatandaş gayet makul ücretlere iyi bir nokia alıp pekala kullanabilir.
alo alo diyomusun diyosun o zaman sorun yok.
nokianın da dokunmatik modelleri vardır ve 3310 kadar da sağlamdır.
iphone alıp da 5 parasız gezenlerden daha onurlu insanlardır zira akıllı telefonun hiç bi akıllı özlelliği kullanılmaz. sadece arkadaşlara anlatırken laf arasında geçer. olay bu yani.
hadi lumia kullanıyosa? nolcak şimdi? hani nerde ezik?
hee hemide n73 kullanıyom. bu başlığı açan arkadaşta o da yok kanımca.
+ aa ahmet! sen hala nokia mı kullanıyosun ?! offf ezik yhaa.
- seni severdim ve sana rağmen.
benim o. 6303 kullanıyorum. şikayeti olan varsa kafasına çakabilirim telefonu. tamamen çeliktir, hastanelik eder.
herkes iphone, android kullanırken hala Nokia e63 kullanmak ayrıcalıktır.
sinirli insanlardır ve bir telefona 2000 tl domalacak kadar keriz değillerdir. *