bugün

Büyüklerinin sözünden çıkamayan, kendi başına karar verme cesareti bile olmayan Birey olamamış zavallı bir kişiliktir.

En acısı da aldıkları maaşı harcayamadan babalarına vermeleridir. En çok da o koyar be insana.

Oğlum ailenizde olsa ezdirmeyin lan kimseye kendinizi. Bu hayat sizin ve bir kez geldiğiniz şu yalan dünya da arzu edildiği gibi değil, arzu ettiğiniz gibi yaşayın. Aileniz de olsa birilerinin güdümü altında yaşamayın. Çünkü öylesi çok ama çok zavallıca ve çok can sıkıcı.
valla kendi kararlarini kendi veremiyor. cocuk mu vs. gayet normal olandir. calisiyorum parami kazaniyorum 25me bir sene kaldi. babamin ihtiyaci oldugu surece para veriyorum. adam okuttu buyuttu bir dedigimi iki etmedi iki kurus para mi gozunuze batiyor diye sorarlar. yemegim onumde camasirim yikaniyor. kira vermiyorum. fatura derdi yok. market alisverisi yok. mis. daha ne. ama yok ben gecemi gunduz edicem eve giren cikan belli olmayacak diyorsaniz cikin tabi kendi evinize. aileyle yasamakla ayaklari uzerinde duramamak birine annen babanda olsa muhtac olmak ayni sey degil kisacasi. ogrenciyken tek basima yasiyordum asil o zaman muhtactim.
manyak mıyım bekar halimle başka yere göçeyim ne güzel oturuyoz işte. babam da koyuyor ben de ortaya, neden ikiye bölüp azaltalım yaşam kalitemizi.
peynirin kilosunun 45 tl olduğunu bilendir.
Muhtemelen Pazar günleri babası odasına çat kapı girip;

"bu saate kadar yatmamı olur. kalk a**ına çaktığım bakkalden simit poğaça ne varsa git al"

Diyordur. Resmen zavallılık.
Siz böyle yazdığınız için hemen 1+1 ev tutup yarın yerleşecekmiş. Size ne yahu?
Ne güzel ailesi ile yaşayabiliyor. Kıskanmayın şu insanları. Zamanında bıraksalardı bende ailemle yaşamak isterdim. O kadar çok baski yapıldı ki daha 22 yaşındaydım. Evlen evlen şöyle yap diye. Görücüyü evin içine kadar soktular. Sonra ben istanbul ' a geldim işte .niye? Bir daha universite okumaya.
Niye çünkü rahat vermiyorsunuz. Yillar geçti hala insanlar aynı. Oturun gençler evinizde. Anne baba gibisi var mi yahu?
oda kapısına içeriden sürgü taktıktan sonra on numara bedava yaşama yöntemi oluyor, bir de işe girmişsen senden kralı yok ha tabii ki dez avantajları var sürekli deplasmana gidiyorsun mesela, ev bi kız arkadaş getireyim falan dublex vs değilse ev sıkıntı işler.
(#38571743) bunun normal bir durum olduğunu, vakti zamanında yazdığım 25 yaş üzeri gençtir. her şeyin hayırlısı güzeldir. kendinizi şartlandırmayın. öyle ayrı eve çıkıp da, çokta mutlu olan yok sanılan gibi zaten.
tipik anadolu çocuğudur.
evlilik düşüncesi yoksa doğrusunu yapıyordur.
Sizene yarrah kafaları.
eli iki kuruş para görünce kendini donald trump sanan cahil velet söylemi.
Kendine uygun bir kız bulamamışsa doğru yapandır. Anlaşmazlık vs varsa ayrı eve çıkmak mantıklı olur haliyle.