bugün

hadise'nin, seksilikte sınır tanımadığı reklam. *

http://www.youtube.com/watch?v=zt4arPr20Sk
penti'den çok hadise'nin öne çıktığı reklamdır.
penti'nin reklamlarda sürekli ünlü kullanmasına örnektir.
(bkz: hadise/#6287239)
hadise'den nefret eden dişiler için bir daha penti kullanmama sebebidir.
hadise'nin bacaklarının kalınlığını gözümüze sokan, "baaaaaak, hadisenin de bacakları çirkin, üstelik saçma sapan bir reklam yapıyor" temalı reklamdır. bu ne lan? penti dedik bağrımıza bastık, yapılır mı bu bize?
daha guzel bacaklar bulunabileceğini düşündüğüm, pentinin satış oranlarını düşürtebilecek düzeyde kötü seçim yapılmış reklam.
hadise'nin reklam sonundaki "göz kırparak seksi olma" olayı gayet abartılı olmuştur, ki zaten hadise'nin nesi abartıdan uzak sadeliktedir, diye sorası gelir insanın, sorar da...
reklamı izledikten sonra hadise'nin bacaklarına kötü diyen kişilerin,birde hadisenin bir göz doktoruna görünmesi gerekmektedir.
nil karaibrahimgil'i geride bırakan reklamdır.
erkeklerin ölüp bittiği, bayanlarımızın tombiş bacaklı, bodur hadiseyi beğenmediği bu reklamdan çıkaracağımız iki ana sonuç;

1. penti'nin müşteri kitlesini yanlış seçtiği
2. çirkin bacak yoktur, çorapsız bacak vardır gerçeği *
darisi hadise'li pantie reklaminin basina...
"Gurbetten gelmişsin yorgunsun bacı, zahmet etme ben giydireyim çorabı" dedirten reklam. ama penti ,müjde gibi bir slogan bulamazsa lider olamaz.
(bkz: müjde müjde size parizyenden müjde size)
hadise nin "penti ni gösteeeer" repliğinden önce ne dediğini anlayamadığım reklam.

çok mu subjektif oldum? mazur görünüz. ama harbiden anlayamıyorum. çözemiyorum. stres yapıyorum. depresyona girdim. kendimi daha iyi hissetmek için evde "nestle bisküviliiiiiii lay lay li lay lom" diye bağırarak geziyorum.

"dey bi dobidam dobi damdayaaaa" gibi bişiler çözdüm. sanskritçe olabilir belki. biri beni aydınlatırsa sevinicim efenim.

edit: "bi free ol bi rahat ol bi kalk ayağa" diyomuş efendim. öğrendim. purenelia sağolsun.

gerçi öğrenince şöyle bi düşündüm de; keşke hiç öğrenmeseymişim lan.
ısrarla pentini göster diye çığırdığı reklamdır.
(bkz: pentili hadise reklamı)
başından sonuna kadar bacaklara zum yapacak diye bekleyip boş döndüğüm reklam filmi olur kendisi. arkadaşım ben o çorapları göremedikten sonra ne manası kaldı reklamın. reklam süresince en yakın çekim hadisenin yüzüne yapılmış o da zaten en çirkin şey reklamdaki.

neyse her şeye rağmen dans falan süper hadisenin. bir de bacakları bir takım teknik hadiselerle inceltilmiş sanırım 10 numara olmuş.da..

bir de daha yakından göstereydi. kursağında kalıyor insanın canım. *
hadisenin çişli olduğu kanısında olduğumdan görür görmez kanal değiştirdiğim reklamdır. hadisesiz hava sahası isterim.
(bkz: penisini göster)

edit: pentini göster diyormuş reklamda *
"Bacaklari olmasaymis acaba ne yapacakmis bu kadin?" dedirten reklam.Neredeyse tek sermayesi bacaklari.Zira eurovision basta olmak uzere diger sahne performanslarinda da tek goze carpan MTV starlarina ozenircesine sergilemeye calistigi bingil bacaklari.
demiştim demeyeceğim ama reklamda hadise'nin bacakları normalden ince görünüyordu. ben 2009 yılındayız fotoşoptur dediydim ama meğer rus bir mankenin bacakları imiş reklamdakiler.kopyala yapıştır olmuş biraz yani.
devamı olacak olan penti 2 reklamında eline palet geçirmesini istiyorum hadise teyzenin.
hadise'nin müzik eşliğinde elleriyle bacaklarını alttan yukarı doğru sıvazlayarak, bu esnada katır gibi ayaklarını ileriye doğru yere vurup saçlarını arkaya doğru sallayarak yaptığı hareketlerin bütününden aparılmış reklam.
reklamın sonunda hadise'nin ve arka fondaki saz arkadaşlarının inek gibi çayıra çimene çıktığı görülür.

abiye kıyafet, desenli ince çorap ve topuklu ayakkabılarla birleşen çimenin görüntüsü cidden çok komiktir.
reklamda gözüken bacakların hadiseye ait olmadığı iddia edilen reklam flimi...