bugün

erkekliğini yitirme durumu

osmanlı döneminde haremdeki erkekler genelde hadım edilirdi.
sokakta yaşıyan hayvanların üremelerine mani olmak başvurulan eylem.
(bkz: hard candy)
(bkz: iğdiş)
hayvanları hadım etmek için bir semt belediye başkanı ile birlikte bir operasyon düzenlenmesi sırasında hayvanların son kez olduğunu anlamış olması muhtemeldir belediye başkanının önünde ilişkiye girmeleri ve bütün ekibi dumura uğratmalarıdır
çatalcaya bağlı bir yer adı.hadımköy
şeysiz harem pezevengi...
(bkz: harem ağası)
Boğaları öküz yapmaya yarayan hadise.Ha bunu nasıl yapıyorlarmış söyleyeyim:
-Boğanın t*şakları iki taş arasına sıkıştırılıp belirginleştirilir.
-başka bir taşla t*şaklar vurarak ezilir.
Öküzümüz hazırdır. (bkz: Bunu yapan insan olamaz)
padişahların kendi gözdelerine güvenmediklerinden mi, yoksa koruyucularına güvenmediklerinden mi yaptıklarını çözemediğim bir kısırlaştırma işlemi sonucu bir uzvunu yitirmiş erkektir.*
yazıktır, günahtır...
cinsel suçluluğu önleme ve cezalandırma anlamında da kullanılabilen bir yöntem. (bkz: kimyasal hadım yöntemi)
osmanlı da haremde kadınların düzeni için gerekli otoritelere ihtiyaç vardı. Bunu erkekler yapamazdı tabi ki, kadınlardan seçilen otoritelerde de sanırım kadın olmalarından kaynaklanan bi otorite eksikliği görülüyordu. Dolayısıyla bu otorite ile haremlik selamlık arası iletişim işini erkekliği alınmış erkekler yani hadımlar görüyordu. bu hadımlar genellikle ergenlik çağına girmemiş afrikalı çocuklardan seçiliyordu. Bu hadım etme olayını osmanlıyı konu alan yabancı yazarlardan çıkma eserlerde ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz. şahsi tavsiyem ise bulmamanız yönünde. Özellikle hemcinslerime sesleniyorum yapmayın, okumayın insan bir garip oluyor okurken...
* üreme yeteneğini kaybetme durumu. *
(bkz: aldatan erkeklerin cinsel organlarının kesilmesi)
bugün radyodaki haberlerde dinlediğim olaydır. kadın milletvekilleri çocuk tacizcilerinin hadım edilmesini istiyorlarmış. sanırım tek tek hepsine sormuşlar ki 9849384 kere "evet hadım edilmeliler" lafı tekrarlandı. ulan nedir bu hadım dedim. annemin "aç internete bak yavrum" cümlesine maruz kaldım. babamın açıklamasıyla rahata kavuştum. kesin kanım çocuk tacizcileri hadım edilmeli. evet evet.
bilindiği gibi erkeğin üreme yeteneğini kaybetmesi değil erkekliğini kaybetmesidir. üreme yeteneği olmayana kısır denir ki kısırlar da cinsel ilişkiye girebilir fakat çocukları olmaz. yoksa evli olup da kısır olan bir çok erkek vardır. hadım olan erkeğin ise cinsel organı cinsellik fonksiyonunu tamamen yitirmiştir ve erkeksi duygularla kadından zevk alamaz. haremlere hadım ağaların yerleştirilme sebebi de onlara karşı cinsel istekte bulunmamasını sağlamaktır. öyle baltaya falan da inanmayın osmanlı'da hadım etme yöntemi bir iple erkeğin penisine taş bağlayıp kangren olduktan sonra kesilmesi yoluyladır ve hemen o zamanın en iyi tedavi yöntemi olan kızgın toprağa sokularak iyileştirilit. yalnız bu işlem öyle erkek olmuş kişilere değil henüz ergenliğe girmemiş çocuklara yapılır. her ne kadar osmanlıya toz konduramayanlar hayır efendim ne alaka zaten afrika'dan hadım çocuklar seçilip getiriliyordu yoksa hadım etme diye bişey yok deseler de direkt bi hadi leyn demeyi hak ederler. nerden bulmuşlar afrika'dan o kadar hadımı. bir de cinsel güçleriyle nam salmış adamlar hadi hollanda, finlandiya falan gibi yerlerden bulduk deseler neyse de afrika lan. ne şekilde olursa olsun kabul edilemez insanlık dışı yöntemdir. bir erkeğin en önemli organını ( burda espiri yapmıyorum çoğu erkek orası kesileceğini kafasının kesilmesini kabul eder ) kesiyor ve en doğal hakkını elinden alıyorsun. harbi acıdım lan. inşallah arada yanlışlıkla kurtulanlar vardır da o adamların bütün haremini elden geçirip sağlam bir boynuzu takmıştır. böylelikle arkadaşlarının intikamını da alır. her ne kadar hadım edilseler de kendine ayda yılda bir sıra gelen histerik gözdelerin bu hadımlarla ön sevişme tarzı cinsellik yaşayıp kendilerini tatmin ettiği bilinmektedir. sokacak şeyi yoksa elleyecek öpecek şeyi de yok değil ya.
Denizli ilinin Baklan ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Baklan)
dölsüz, kisir.
osmanlı döneminde ne diye yapıldığı anlaşılmayan, anlaşılan ama anlaşılamayan, haremde çalışacak erkeklerin cinsel kimliğini yok etmedir. haremde çalışacak illa erkek rolünü üstlenecek biri mi gerekiyordu da onları bu şekilde yaşamaya zorladılar? hadım olayı kişiyi öldürmekle eşdeğer bir durum olabilir. öteki dünyada senden şikayetçi olacak o zaman napacaksın?
tek dileğim tecavüzcülerin hepsine uygulanması olur..
çüksüz adamlar.
zamanın tecavüzcülerine gelmek üzere olan ceza. kadınlar da alabilecekmiş.
sanıldığının aksine tarihte bilinen şekli ile hadım edilme erkeğin penisinin kesilmesi değildir. hadım edilmek erkek çocuğun ergenliğe girmeden önce testislerinin alınmasıdır. böylece ergenlik döneminde erkeklik hormonu salgılanmaz, o kişi büyüdüğünde de sakal, erkeksi hatlar gibi erkeksi özellikleri göstermez. erkek olmayı hiç yaşamaz, bilmez.
öte yandan ergenlikten sonra testislerinin alınmasının çoğu zaman etkisinin olmadığı bilinir, erkek, erkek özelliklerini kazanmıştır ve bu özellikleri yine de kullanabilir.
bir türk bir alman bir de fransız toplamışlar sırayla birbirlerinin üzerlerine çıkarak haremi gözetliyorlarmış. yakalanmışlar. ferman hepsinin mesleğinin icabına göre hadım edilmesiymiş. sormuşlar nijeryalı sen ne meslek yaparsın diye berberim demiş. getirin usturayı demişler. sormuşlar papau yeni gineliye mesleğin diye oduncuyum demiş. getirin baltayı demişler. bu arada bizim türk başlamış gülmeye niye gülüyon lan demişler. ben dondurmacıyım da yalaya yalaya nasıl bitireceğinizi merak ettim demiş.
tecavüz suçluları ve de pedofil i.neler için en uygun ceza. hatta ne hadımı,direkt keseceksin.insan haklarıymış bıt bıt bıtmış,o kadınlar bebeler insan değilmi?onların psikolojisini kim düzeltecek,onların hadım olmuş ruhunu kim tamir edecek? insanmı lan pedofiller? pedofili hastalık demesinler skerim.pezevenklik ne kadar hastalıksa pedofili de o kadar hastalıktır. aslında hadım da değil,bırakacaksın namuslu vatandaşın,halkın önüne,o bebelerin anne babasının önüne bu piçleri,intikamlarını onlar alsın.dövüyolar mı,bişey mi sokuyolar,etlerini çeke çeke mi öldürüyolar.koduumun pislikleri,hapiste bile yaşamamalılar aslında ama allahın azabını beklesinler en sonunda hak yerini bulacak.