bugün

hadım

bilindiği gibi erkeğin üreme yeteneğini kaybetmesi değil erkekliğini kaybetmesidir. üreme yeteneği olmayana kısır denir ki kısırlar da cinsel ilişkiye girebilir fakat çocukları olmaz. yoksa evli olup da kısır olan bir çok erkek vardır. hadım olan erkeğin ise cinsel organı cinsellik fonksiyonunu tamamen yitirmiştir ve erkeksi duygularla kadından zevk alamaz. haremlere hadım ağaların yerleştirilme sebebi de onlara karşı cinsel istekte bulunmamasını sağlamaktır. öyle baltaya falan da inanmayın osmanlı'da hadım etme yöntemi bir iple erkeğin penisine taş bağlayıp kangren olduktan sonra kesilmesi yoluyladır ve hemen o zamanın en iyi tedavi yöntemi olan kızgın toprağa sokularak iyileştirilit. yalnız bu işlem öyle erkek olmuş kişilere değil henüz ergenliğe girmemiş çocuklara yapılır. her ne kadar osmanlıya toz konduramayanlar hayır efendim ne alaka zaten afrika'dan hadım çocuklar seçilip getiriliyordu yoksa hadım etme diye bişey yok deseler de direkt bi hadi leyn demeyi hak ederler. nerden bulmuşlar afrika'dan o kadar hadımı. bir de cinsel güçleriyle nam salmış adamlar hadi hollanda, finlandiya falan gibi yerlerden bulduk deseler neyse de afrika lan. ne şekilde olursa olsun kabul edilemez insanlık dışı yöntemdir. bir erkeğin en önemli organını ( burda espiri yapmıyorum çoğu erkek orası kesileceğini kafasının kesilmesini kabul eder ) kesiyor ve en doğal hakkını elinden alıyorsun. harbi acıdım lan. inşallah arada yanlışlıkla kurtulanlar vardır da o adamların bütün haremini elden geçirip sağlam bir boynuzu takmıştır. böylelikle arkadaşlarının intikamını da alır. her ne kadar hadım edilseler de kendine ayda yılda bir sıra gelen histerik gözdelerin bu hadımlarla ön sevişme tarzı cinsellik yaşayıp kendilerini tatmin ettiği bilinmektedir. sokacak şeyi yoksa elleyecek öpecek şeyi de yok değil ya.
güncel Önemli Başlıklar