bugün

odtu, ankara universitesinin aksine beytepe kampusune uzaktan bakildiginda betonarme yapilardan baska birseyin dikkat cekmedigi universite.
gün itibariyle 2012-13 ders programını açıklamış olan türkiyemizin ve ankaramızın en güzel üniversitesi.

hatta o kadar güzel ki zorunlu dersler bile çakışıyor. alttan kalan dersleri zaten hiç saymıyorum ameka.
devlet üniversitemiz.
kendisi geçen seneki kaldığımız dersleri bu yıl vermek gibi bi zorunluk getirmiş galiba?
(bkz: canım hiç söylemiyorsun)
bir baktım karşımda yazıyor ki şu dersin şubesini kaydetmeden kayıt yapamasınız.

allahım.
ben zaten ne bilirim ders ayarlamayı. yurtları ayrı kendisi ayrı dert.. tanrım.
1.8 not ortalamasi kurali, mezun olabilmek icin genel akademik ortalamanin 2.0 olmasi sartiyla kalkmis olan universitedir.
semt servislerini kaldırarak öğrencilerinin ulaşım sorununu 5 iken 15'e çıkarmış cağnım okulum. servisle 30-35 dakikada gittiğim yolu, 1 sa 55dk da ancak aşabildim ya, alacağınız olsun olum.
ikamet ettiğim üniversite 10 gün tatil vermiştir sağolsun.
inanılmaz derecede ulaşım sorunu vardır, o kadar iyi ögrenci ortamı yoktur. bunun nedeni çok ortam görmüş geçirmiş insanları içinde barındırmıyor olmasındandır. okumak için fazlasıyla güzeldir, fakat ögrenci ortamının neredeyse yokları oynadıgı üniversitedir. sonuç itibariyle sağladığı avantaj sayesinde severiz vesselam.
(bkz: beytepe mi hocam)
(bkz: beytepe yolu işkence yolu).
bi ara odtü öğrencilerine özenip birbirlerine hocam diye hitap etmeye çalışıyorlardı bu okulda okuyanlar. hadi onu geçtim yurtlardaki kat temizlik görevlilerine bile hocam diyorlardı. ahahahah ne özenti bebeler var la şu dünyada. evet.

not: bahsi geçen yurt altındağ'dakidir.
Kendi ortamını yapamayanların bok attığı üniveristedir. Amk ne bekliyordunuz üniversiteyi kazandık ortamda kızlı erkekli bekliyorlar oğlum gel lan samet seni bekliyorduk kızlardan birini sen seç onunla da sen takılırsın, sonra alem yaparız disko gece hayatı falan mı diyecekleridi. Bizim zamanımızda öğrenciler daha çalışkandı. Ortam yapamay çalışırlardı ama. Ortam yapmaya çalıştığım kadar ders çalışsa idim 4 senede bitirirdim o okulu.
ankara'da mühendislik okumak istiyorsanız kesinlikle ilk hedefiniz odtü olsun.
lisans içinde yüksek lisans içinde geçerli bu.
yok eğer odtü olmuyorsa hacettepe'ye gidin. kaliteli bir eğitimi var.
öğrencileri zorluyorlar ödevler veriyorlar. mühendislikte ödevler önemli.
çeşitli yüksek lisans programları mevcut.
ankaranın '' çılgın kızları'' bu okuldadır.
sıhhiye kampüsü pek sike takılmayan üniversitedir. ayıp oluyor.
O değil de çok uzak lan. Uzak olmasa tercih eder miydim? Zor.
nerede okuyorsun sorusuna karşılık olarak verildiğinde, bölümü hiç sorulmayan üniversite. çünkü hacettepede yalnızca tıp vardır efendim. *
(bkz: bilinçaltı)
ankara da 5. yılımda ilk kez gittiğim üniversite. sordum soruşturdum sadece 230 numaralı otobüs gidiyormuş. (yanlışım varsa düzeltin).
burdan yetkililere sesleniyorum : (bkz: sahip çıkalım dedeye) öhömm yetkililer yazık değil mi çocuklara he. bu nasıl bir aldıragelmezlik. el atın şuna bakayım. hadi canlarım. oran a metro yapmak kolay di mi? sizi gidiler sizi.
bilkent üniversitesinin hemen yanındaki üniversite. bilen bir el atsın la, bilkentten yürüyerek gidebilir miyim hacettepeye? bir de girişte kimlik falan nasıl oluyor?
okuduğum ve mutlu olduğum güzel üniversitedir.
Okumakta olduğum güzel üniversitem insanları sıcak havası soğuk hazırlık sınıfı kebap olan üniversite.
beytepe kampüsünün karını şiddetle beklediğim üniversitem.
Soguguyla goz dolduran universitem.
(bkz: hacettepe üniversitesinde kuran kerime saygısızlık)
şöyle bir açıklama yapmış üniversite: orta doğu teknik üniversitesi'ndeki olaylar nedeniyle, yerleşkelerimiz sınırları içinde şiddet içermeden yapılacak olan her türlü gösteri, yürüyüş... vb. protestolar serbest bırakılmıştır.
Rektörlük

"helal olsun be" mi desem yoksa "ulan zaten serbest olması gerekiyor böyle eylemlerin" mi desem tam bilemedim.
idealistçe kapısından girdiğim dördüncü yılın bu son aylarında mezun olunca ne halt edeceğimi düşündüğüm okul.
güncel Önemli Başlıklar