bugün

tayyip bile özür diler ama chp iktidar olamaz. bu olayların sorumlusu en az tayyip kadar chp'dir de.

edit: hey, eksileyen arkadaşım. bu halk şu an sokağa dökülüyorsa, bunun tek sebebi muhalefet partilerinin bir boka yaramamasından dolayıdır. eğer onlar üzerine düşen görevleri yapsa idi biz sokaklara dökülmezdik.

bu da edit: bu başlığı ben açmadım.
Zoruna gidenlerin piç sesi. Aslında piç olan kendisi. Hem de ta kendisi.
inşallah diyorum. bu ülkenin kurtuluşu için, artık bu yaşadığımız saçmalıklardan kurtulmamız için gerekli olandır.
dış oluşumlar chp'yi değil; siyonist ve pazarlamacı akp'yi ister.

bırakın bu yiğit bulut masallarını...
ha gayret hahaha.
tüm bunlar cehape zihniyeti diyen hıyarla aynı fikriyata sahip insanların hala olayı siyasal bir ayaklanmaymış gibi gösterme çabası.
(bkz: dostum sen çok yanlış gelmişsin)
(bkz: hassiktir diyorum)
amacın yanından bile geçmeyen iddiadır. biraz daha ıkınılırsa beyin kılcalları çatlayabilir, dikkat!
her renkten insandan oluşan direniş saflarını bölmeye yönelik akp'li söylemi. eylemlerin öyle bir amacı olmadığını ve chp'nin hükümet kurmaya yetecek kadar sayıda milletvekili de olmadığını herkes biliyor. ama, yalanlarına inanacak birileri olur diye deniyorlar.
AKP faşizmine karşı herhangi bir siyasal iktidar çok daha iyi olacaktır.
keşke bu direnişin siyasilerin direnişi olmadığı unutulmasa denilesi durum.
yokuş aşağı vurdurma faaliyeti, bir nevi dip dövdürmece.
kaymağını yiyecek ve zaten eylemlere falan da aktif olarak katılmayan 3-5 kişi dışında hiç bir chp'nin düşünmediğidir. chp'lilerin düşünmediğinin akp'lilere dert olması da ayrı bir gariptir.

ne chp, ne mhp, ne akp biz sadece adalet ve haklarımızı istiyoruz.
gülmek için bu ülkenin chp ye ihtiyacı var, çünkü yapabildiği en güzel şey kendini komik duruma düşürerek halkı eğlendirmek. iktidar olursa, ki rüyasında bile göremez; ülkenin ağzına temelli sıçacağı aşikardır, bırakın muhalefet yaptığını sanmaya devam etsin, korusun konumunu.