bugün

kahkaha attıran acayip komik cisim. teknoloji haberlerinde gördüm. valla bizim analarımız en zor zamanda en hanımı olmuş. artık yeni ev hanımları cama gırgır yapıştıracaklar, o silecek şlkjhşlkjhlkj.

aha bu da haberi:

https://www.teknoburada.n...m-silecegi-fesuphanallah/
olm yeminle anıra anıra güldüm. bu ne amk? bir de rusya'da satışa sunmuşlar vay anasını. robot süpürgeden sonra cam silme zamazingosu çıkmış. teknolojiye yetişemiyoruz.

türkiye'de de kapış kapış gidebilir bence.
beyler yalnız evet komik bir zımbırtı ama sizi temin ederim tehlike çok büyük.

allahım nasip etme ve gelin terörü sayfalarında artık çay bardaklarını roboton üstüne koyup güya çay getiren robot süpürge havası atan yeni gelinler bununla nasıl hava atar bilemiyorum. ayna silmeli storyler garanti bak.
neden herkes ev hanımı açısından değerlendirmiş? ofis, dükkan, plaza camları silme noktasında çok iyi iş görebilecek bir ürün. görsel olarak cama gırgır yapışmış gibi durması güldürüyor ama bence gayet işlevsel bir ürün.
Kırmızı mavi olsaydı daha komik olurdu.
gökdelenler için kullanılabilecek güzel bir alet. fakat tipi cidden aşırı komik. uğur böceği biçimindeki gırgır tipli olsa muhteşem olurdu.

görsel
Bkz: kırılmayan bardak.
ahahaha çok tatlı lan. çen robot mu oldun çen? gırgır büyümüş de robot olmuş abileri ablaları.

her eve lazım bu gardaşımız.
düşündüm de, özellikle evi çok yüksek katlarda olan insanlar için gerçekten kurtarıcı olabilir. cam silerken dengesini kaybedip düşerek yaşamını yitiren çok insan var.