bugün

güzel değilsin ama iyi muamelenle bu açığını kapatabilirsin.
Sempatik denilmelidir.
güzelsin diyin neyiniz eksilir. düşüncenize önem veriyor ki soruyor. mutlu olsun. ne olacak yani. kendisiyle barışık olur hiç değilse.
benim tanıdığım ve ben güzel miyim diye soran kız var ya, hayatımda gördüğüm en şirin, en tatlı ,en güzel kızdı.
Güzel denilir amk ilk defa yalan söyleyecek sanki ibne. En büyük kusurunuz böyle pembe yalanlar söylemek olsun.
her insanın kendine özgü güzel bir yeri olduğundan, her türlü bulunabilecek cevaptır. afrikalı bir sinif arkadaşım bir keresinde bana demişti, onlar asla bir kıza çirkin demezlermis, "onun güzelliğini beğenmiyorum" derlermiş.
"kendinle yarışırsın" deyin 2 saat düşünecektir. beyinde badsector oluşacaktır. deneyin.
e heralde denmelidir.

sewiniyolar, ben aşırı ama aşırı yakışıklı bi çocuk olarak böyle dıyom çok mutlu oluyolar.
çirkinsin denmeli açik sozlulugune hayran kalicaktir ya da kalmayacktir.
soruyu şayet solcu bir kız soruyorsa ve bugüne kadar bu sorunun, acı cevabını kendisine veremediyse; yoldaş ne sen bu soruyu sor, ne de ben cevap vereyim.
"Ayy çok çırkinim yeaa, bu fotoğrafta çok kötü cıkmışım, bu bana yakışmaz ki * " gibi söylemlerle kendine güzel dedirtmeye çalışan çirkin kızdan daha açık ve şeffaf olduğu için bu kızımıza daha samimi olarak güzelsin diyebilecegimiz kesindir.
Yakışıklı değilsin ama sempatiksin.. Yok yok bu başka bi yerde söyleniyordu.
Bence bir kızın en güzel hali yarı çıplak halidir denerek hem yalandan kurtulunur hem de belki size en güzel halini göstermek ister. Denemekten zarar gelmez.
iyi insan gerektiğinde yalan söylemesini bilendir. kızın duymak istediği tek bir cevap var öyleyse onu söyleyeceksin.
(bkz: Giderin var)
(bkz: seni beğenmemek ne mümkün) bana bu denmişti. Kendimi egoist gibi hissetmistim. Oysa o benden daha iyi değildi. Olsun ben insanları yine kirmayım.
kafan olmasa iyisin aslında.
- güzel miyim kazım?
+ anlatmakla anlatılamazsın yaşanman lazım kezban.*
güzellik görecelidir.
giderin var.
- ya seda güzellik görecelidir bana göre güzel olmayan başka birine göre güzel olabilir hani bence sempatiksin tatlısın muhabbetin iyi güzel giyiniyorsun bakımlısın sağlam bir dost cana yakın bir insansın, bence bunlar daha önemli.

+ yani güzel miyim çirkin miyim ?

- ne deyim lan yılan hikayesindeki kürşata mı benziyorsun deyim godumun kompleksli karısı.
en azından yakışıklısın diyeceğim cevaptır.
+sence ben güzel miyim?
-oksijeni ağız ve burun yardımıyla ciğerlere alıp karbondioksit olarak vücut dışına atabildiğin sürece güzelsin..
+pisss..!!!
(bkz: sanki sen dünya güzelisin)
Allah'a tazminat davası açsan kazanırsın kardeş.