bugün

neden diye düşündürür.

hiç beklemediği bi' anda hiç beklemediği biri gelip ona açıldığı zaman. düşünmeden reddeder kızı. başka biri vardır. ama ondan hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda bile net bi' fikir edinememiştir henüz kendi içinde. herhangi bi' ilişki istemiyor da olabilir. ya da sadece onu istiyor olabilir. kafası karışık erkek. pişman olmayan erkek. henüz.
yakışıklı olmadığını düşünen ve bu yüzden kendine güvenmeyen erkektir. kızın yanında kendini ezik hisseder. bu yüzden de hiç başlamasın ister.
yakışıklı değildir ama aslan gibi bir yüreği vardır ve başkasına aşıktır.
güzel kızı mutlu edemeyeceğinden korktuğu için olabilir.
kıza parasının yetmeyeceğini düşünmüştür. terk edilmektense hiç başlamamak gerekir demiştir.
tensel zevklerden hoşlanmıyor da olabilir.
romantik komedi bir film veya dizi için çok iyi ütopik malzeme oluşturabilir.
kız hoştur ama boştur.
Güven eksikliği yaşayan erkektir.
hoşlanmamıştır.
kabul etmek ikin ikinci teklifi bekliyordur.
zengindir daha güzel sevgilileri vardır.
piyasada gördüğümüz -elemana bak hatuna bak ulan adeletmi bu, dediğimiz çiftler gibi olmamak için yapılmış hamledir.
ve ardından annesi tarafından, kalk hadi okula geç kalacaksın denerek uyandırılan erkektir.
güzel kızın sorumluluğunu almak istemeyen erkektir güzel kızı taşımak zordur masrafı çok olur elde tutmak zordur.
sevgilisi ve kişiliği olan erkektir.
sevgilisi olan veya sevdiği olan erkektir. sadece sevdiğiyle birlikte olmak istiyordur.
Olmayandır.

(bkz: 404 not found)
başka birine aşık olan ya da dostu ile güzel kız arasında kalmış ve dostunu seçmiş erkektir.
fiziki güzelliği önemsemeyen erkektir.
erkekte bir hasar oluşturmaz ama güzel kızın egosunda onulmaz bir delik açar. çok keyiflidir böyle delik deşik egosu olan insanları, özellikle kızları, görmek.
(bkz: ben)
nasıl olsa birgün bitecek mantığıyla hareket ettiği için olabilir.

(bkz: davul bile dengi dengine)
benim o;

güzel kız: pardon baka..
-: redediyorum red red red.
normal olan bir davranıştır ama tartışılması gereken kişi teklifi eden güzel kızdır. bu devirde kaç tane teklif eden kız kaldı ki?

edit: triger seti değiştirildi.