bugün

güzellik sıfatı ile birlikte zerafete d esahiplerse aşık olunanlarının çok olacağı kadın türüdür..
güzellik, ruh, akıl, görsellik ile doğru, çene katsayısı ile ters orantılıdır. çene katsayısı yüksek olan hatunlar güzel zıttı kadınlardır. kendilerini çirkinleştirmektedirler kanımca. ama sus sus nereye kadar? ama hiç soran yok neden çıldırıyor bu kadın diye?
olmaz ki, biraz empati beyler.
ben bu sogukta altına tayt giyen neyi varsa belli olan ve bundan hiç rahatsız olmayan kızların amacını bi türlü anlamış degilim arkadas.
bakılma potansiyeli yüksek kadınlardır. ötesi gelir nasılsa, keşfi kolay olunca...
tüm kadınların aynı olduğu bu dünyada, güzel kadın yoktur.
yüzünü estetikle plastiğe çevirmeden önce riley steele. şimdi de gideri var da estetikten önce çok güzeldi.
Sabah uyanınca da, en vasat elbiseyi giydiğinde bile, en makyaksız, en sade halinde bile güzel olan kadınlardır.
*** iTiRAF ***
Birazdan yazacağım şey; samimi bir "itiraftır". Şaka yapmıyorum...
Ben de "insani bir zaaf"tan musdaribim...

Kriminal haberlerde "kız güzelse", kesinlikle o olayla daha fazla ilgileniyorum. Takip ediyorum...

Bendeki bu "zaaf", medyada da var! Yok mu?
Bakınız:
http://galeri.uludagsozlu...zel-kad%C4%B1nlar-498315/
birine aşık olduğum kadınlar. gerçekte o kadar güzel değil belki bilemiyorum. şu halde ayırt etmem de imkansız.

gülümsemesine aşık olmuştum ben, gülümserken hafif çekinmesi, içi içine sığmazken, gözlerinin parlaması... o gün onu güldürmek için kendimden beklenmezce belki de yerli yersiz espriler kastım. sonra o gülüşünü izledim, hep aynı afacan ve çekinik. hala gözümün önünde şu gecenin körü bunları yazarken, ergen gibi içimi karıncalandırıyor.

garip şeyler işte, beni çok mutlu etti. umarım tüm güzel kadınlar hep mutlu olur.
Yalarun.
Efendiym.
Vücudunun her zerresi sanat eseri olan kadınlar. Oku oku bitmez.
güzel kadınlar ince bilekli olurlar.
Bütün güzel kadınlar zannettiler ki;
Aşk üzerine yazdığım her şiir
Kendileri için yazılmıştır.
Bense daima üzüntüsünü çektim
Onları iş olsun diye yazdığımı
Bilmenin.

Orhan veli
ben maymundan evrilmemiş biri olarak insanların dış görünüşüne yorum yapmak istemiyorum. ne olursa olsun . .
"Çocuklar bıçaklarıyla nasıl oynarlarsa, kadınlar da güzellikleriyle öyle oynarlar. Kendilerini yaralarlar."
Gülüşü güzel kadınlardır.

görsel
maalesef ki zeka kullanmadan da her şeyi halledebildikleri için ülkemizde geneli birazcık aptal değil ama az kullanılmış beyne sahiptirler.
güzel kadınlardır..
Güzel kadınlar genellikle boş kadınlardır.
severim.. kendine baktiran kadinlardir. alâ.
Bakmaya doyamayacağınız 50-70 kilo organik carbonlu bileşiklerdir. *
Nasıl biri olduğunu tanıyınca güzellikte kurtarmıyor. Kalbi güzel olsun çok değil az da beyin olsun yok ya gene yetmez.
Dünyada herşeyden ama herşeyden daha fazla bulunan şey.
Görmesini ve sevmesini bilene.
Hikayeler başlatır, hikayeler bitirir.

Bir iyi ki.
Huyunun güzelliği yüzüne yansımıştır. Hem bakmalara doyamazsın hem de ‘keşke hep yanında olsam 7/24.’ Dersin. Seni hep böyle samimi bir gülümsemeyle karşılar. Canım benim. Canım karıcığım.*