bugün

(bkz: scarlett Johansson) tabi ki.
Efendim.
aaah ah hani nerde.
türkan şoray.
Sözlükten kimseye bakmaz, boşuna uğraşmayın.

Beni anlatan her başlık ayrı güzel oluyor, tşkrlr sözlük.
Buna örnek olarak soldaki arkadaş verilebilir.
görsel
kadın değil, bayan.
görsel

Her anlamda ben bir kadınım izlenimi veren kadındır.
güzel kadına bakmak güzel bir tabloya, fotoğrafa, manzaraya bakmak gibi bir his uyandırıyor. güzel bir şeylere bakmanın beyne ilginç bir etkisi yani hepsi. bir yandan da insanın içini acıtıyor hani bebek gibi bir şey bunlar yiyesin gelir, ısırasın gelir ama yapamazsın ve o yüzden doyamazsın. veya sabah görüyorum bazen ulan sabah sabah bu kadar güzel olunur mu daha uyanamadık bile diyorum kendime.

asıl nokta güzelliğe çok takılırsak sıçacağımız gerçeği.
öncelikle pratik olarak pek bir faydası yok yani güzel bir sanat eserinin ne kadar faydası olabilirse.
ayrıca buna çok takılınca o kadını doğru değerlendirme yetisi azalır. güzel olması zeki, eğlenceli, kalifiye falan olduğu anlamına gelmiyor. hatta tersi daha sıktır.
bir de bu kadına güzel diye fazlaca düşkünlük gösterip yatırım falan yapınca elde etmesi de zordur. çünkü etrafında ona güzel olduğunu hissettiren bir sürü adam vardır genelde. ne demişler, güzel kadınlara akıllı, akıllı kadınlara güzel olduğunu söyleyin.

kısaca bir kadına güzel diye gereğinden fazla değer vermeyip daha çok nasıl bir insandır diye keşfetmeye çalışmak, eğlenceli vakit geçirmek doğru hareket olacaktır. ayrıca peki, tamam, güzelsin takdir ettim diyip yola devam etmeye de hazır olmak lazım.
https://www.youtube.com/watch?v=-NJjDOJCnjc
Güzel olan her şey insanı iyi hissettirdiği için güzel kadına bakmak da doğal olarak iyi hissettiriyor. Güzelliği takdir edilip hayata devam edilmesi gereken kadındır. Musallat olmayınız.
Derisinin altı diğer tüm kadınlarla aynı görünen kadındır. Kemiklerden ve kaslardan oluşan bir sistemin içine tıkıştırılmış organlar yığını.

Şaka şaka. Ulan ne kadınlar var beeee
Yoktur. Erkekte Abazanlık seviyesi vardır.
Ben güzele güzel demem,

Güzel benim olmayınca.

(bkz: karacaoğlan)
Aşık olup güzel bakınca sevdiğin en güzel kadın.
anna torv der susarım.
saçını üç numara kestirdiğinde sıfır makyaj ile oh mu god dedirtiyorsa o kadın güzeldir. saçsız makyajsız hali bana benziyorsa ne yapam ben o kadını.
aslında güzel kadın yoktur, daha doğrusu güzel bir şey yoktur. güzellik algısı yönetilebilir bu yüzden saf güzellikten bahsedilemez. en başta güzelliğin göreceli olması ve ya eskiden güzel gelen bir şeyin bir zaman sonra eskisi kadar güzel gelmemesi güzelliğin kalıcı bir kalıp oluşturmasını engeller.bu yüzden güzel senin için güzeldir(sizin ya binlerce kişinin de olabilir ama asla herkes için değildir) ve bu nedenle herkesi ortak paydada buluşturması imkansızdır yani, güzellik genel bir algı olmadığından birisi için varken birisi için yoktur.
istenilen bir durum olmasına karşın zor durumdur hem de çok zor,
iş yerinde çok güzel bir arkadaşımız var, doğal sarışın mavi gözlü 170-175 cm boylarında,
bir gün serviste arkasında oturdum yemin ederim üzüldüm kıza,
serviste birileri devamlı iş arkadaşı hesabına yazılıyor, cins cins laf ediyorlar kızcağız laf yetiştirmeye çalışıyor, ışıkta duruyoruz yan taraftaki adam nasıl kesiyor, diğer ışığa gidiyoruz yine aynı, servisten indi millet nasıl kesiyor yuh dedim bu ne mk.
resmen kız baskı altında ben erkek olarak böyle bir duruma 2 gün katlanamam, kavga ederim devamlı
gerçekten güzel olmak çok çok zor.
istenilen bir durum olmasına karşın zor durumdur hem de çok zor,
iş yerinde çok güzel bir arkadaşımız var, doğal sarışın mavi gözlü 170-175 cm boylarında,
bir gün serviste arkasında oturdum yemin ederim üzüldüm kıza,
serviste birileri devamlı iş arkadaşı hesabına yazılıyor, cins cins laf ediyorlar kızcağız laf yetiştirmeye çalışıyor, ışıkta duruyoruz yan taraftaki adam nasıl kesiyor, diğer ışığa gidiyoruz yine aynı, servisten indi millet nasıl kesiyor yuh dedim bu ne mk.
resmen kız baskı altında ben erkek olarak böyle bir duruma 2 gün katlanamam, kavga ederim devamlı
gerçekten güzel olmak çok çok zor.
the person you are calling is currently unavailable, please try again later.
çok güzel karısınız hanımefendi.
Güzelliğinde kaybolmak istediğim varlık.
ben hit bir guzellik aramam mesela.
eli yuzu duzgun olsun yeter.
cekim gucu ten uyumu gibi seyler ararim.kesinlikle aurasi yuksek olmali.

guzel kadin yalnizca guzeldir.sadece guzellik
bir ot bir saman gibi bak bak yine bak sadece bakarsin.
yasyavan bir guzellik.
Allah sahibine bağışlasın dediğim kadındır.
güncel Önemli Başlıklar