bugün

zor iştir, zor...

- espirili ve hoş sohbet olabilirsin,
- kültürlü ve sosyal olabilirsin,
- cüzdanın dolu, tuzun kuru olabilir hayatta,
- hatta, o güpgüzel sevgilin; seni seve de bilir.

lakin,

- çipçirkin bir erkek olarak, yürümüyor musun elini tutarak o güpgüzel kızın? ve yok mu ansızın kazandığın; gelip-geçen yakışıklı çocukların beynini okuma becerisi? güpgüzel sevgilini sana yakıştıramayan niteler bakışlar?..

zor iştir, zor...
üst modeli fasfakir kızın zepzengin sevgili olmaktır. tüstürk filmlerinin kliklişesi oluolmuştur zamanında.
güpgüzel kızın maddeci şekilci şuncu buncu olmadığının garantisidir, insanın sevilmeye değer olduğunu hissettirir ve her zaman bilinir ki "beni x'im için seviyor" diye cümle kurmak gereksiz, "beni ben olduğum için seviyor" demek gereklidir.
guzel kizin ibis sevgilisi olmaktir. ama ibis de olsa insan insandir.
(bkz: çirkin şansı)
sepsevimli kızın yapyakışıksız sepsevgilisi opolmaktır.*
güzel kız fakirdir, çirkin sevgilininde muhtemelen mercedesi vardır, zengindir.
bizim zamanımızda şahin vardı, kartal vardı, öyle bi karıyla evlenemedik.* *
(bkz: çipçirkin kızın yapyakışıklı sevgilisi olmak)
insanlar tarafından çirkin ama kesin bu numarası vardır bakışlarına maruz kalmaktır.
bazen kendinize "Bu kız benim neyime aşık oldu lan" diye sorup cevap alamazsınız.
ama siz cevap alamasanız bile o sizi sever, sizin onu sevdiğiniz kadar; belki daha da fazla.

demek ki bazen sevda işleri dış görünüşe bakmazmış, sizin farkında olmadığınız bazı özellikleriniz o güpgüzel kızın size aşık olmasına ve bağlanmasına sebep olabilirmiş.
her an kaybetme korkusunu içinizde hissetmek demektir. her gün allahım nolursun bu rüya bitmesin diye dua etmek demektir.
okan bayülgenin çokda zorlanmadan gerçeleştirdiği eylem olsa gerek.
russell brand olmaktır. bu adam, güzeller güzeli katy perry'nin sevdiceği. o güzelim, adeta parıldayan kızın yanında nasıl utanmadan, yüzü bile kızarmadan dolanabiliyorsun abi?

görsel

tipe bak allah aşkına!

görsel
görsel

bi de bacağını filan elleyip öpüyor. kesin sevişiyordur da bunlar. ıyy! düşünmek istemiyorum. tiksiniyorum.

görsel

düzeltme: lan noluyo? burası russell tipsizliğinde erkek dolu heralde.
insanlar tarafından 'pezevenke bak nasılda götürmüş güpgüzel kızı' şeklinde arkasından konuşulan insandır.
kendisinden daha güzel bir sevgilisinin olmasını kaldıramayan kızdır belki. ya da kendisi güzel olduğu için güzel olmanın zorluklarını bilir ve "çirkin bir sevgilim olsun kafam rahat olsun" demiştir.
belki einstein gibi sevgilisi vardır. ne güzel valla *
"gençler kendi aralarında anlaşmışlar, e bize de bok yemek düşer" durumudur.
allah çirkin talihi versin sözünü doğrulatır.
kızın ya gerçekten çok sevdiğini ve dış görünüşün önemli olmadığını * ya da erkeğin çok zengin olduğunu gösterir.
parası bol olduktan sonra neden olmasın, normal bir durum.
insan egosu.
olay şudur aslında. yakışıklı erkekler**kızların çekici ve verdirgen olmasını ister, ama güzel kızlar, güzel oldukları için siklerine sallamazlar bu durumu. erkeklerde çirkin ama çekici kızlara yönelirler. güzel kızımıza da herşeye 'he' diyon trolümsüler kalır. tamam dağılın, konu kilit.
asıl başlığın güpgüzel kızın çipçirkin sevgilisi olmak olması gereken başlık. * bir diğer tanım. bütün yakışıklı erkeklerin * * kör bu kız kör kör diye sitem ettikleri gerçektir.
para para para para para para para para.........
kız için en sıkıntı vak'adır.
bir ortama girerken yanında taşımaya utanırsın belki de ama egonun tavanına sebebiyet verir.
güpçik gibi bir insan olmaktır. *
taş gibi delikanlının suratsız sevgilisi olmasıyla eşdeğer durum.