bugün

Çok kötüydü...
Tatilden sonraki ilk haftasonum çok boş geçti.
Kuşkusuz arkadaşlara günleri biterken sorulan soru. Benimki yeni başladı.

Edit: tamam, yeter. Detay vermeyin.
son iki yılın her cuma günü gibi sakin ve bir o kadar da yorucu.
bu tempo akşama kadar sürsün inşallah. yarını bilemeyiz. bugünü kurtarmaya bakmalıyız
Mutedil dalgalı bir gündü, gece oynanacak maçlara bakacağız artık. Hal hatır sorusudur.
Düğün hazırlıkları yapıyoruz ortam şuan hararetli baya.
Dağınık kopuk kopuk çalıştığım için bir huzursuzluk var içimde. Halbuki bugün cuma. Tatil başlıyor. Ama suratım sirke satıyor.
Bir sual.
(bkz: eh işte)
Karne dağıttık,ondan sonra kurul toplantısı vardı.simdi evde TV izliyorum.
Açıkçası ben ayırt edemiyorum. Günüm ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor o yüzden kesin bir dille şöyleydi diye ifade edemiyorum. Ama genel olarak sahteden güldüğüm, esprikleri havada uçuşturduğum, herkesi güldürüp eve gidince ağlayan palyaço olduğum bir gün daha geçirdim. Hayırlısı ya bakalım...
Bol misafirli bir gün oluyor. Babam ameliyatlı fotoğrafını Facebooktan paylaştığı için misafir akınına uğruyoruz. Facebook ve 60 yaş üstü erkekler kapatılsın.
saat 3'e kadar falan gayet güzeldi ancak saat 3'ten sonra bir zabıtayla tartıştım. ben video kaydı yapmadım, ses kaydı da yapmadım ve benim günahımı aldı.
penis gibi bir gündü Allah affetsin.
Cafede kadının biriyle kesişip duruyorduk. Kadın kalkınca ben de kalktım gittim konuştum ret yedim aq zuhahahaha götüm götüm gittim başka cafeye oturdum şu an kafamı eğdim oturuyorum.
senaryoda ufak tefek mantık hataları olsa da iyiydi.
görsel
aynen böyle, manav, çarşı, pazarda tüm ürünlere aynen böyle baktım. sizin de benden bir farkınız olmadığını düşünüyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar