bugün

günümüzdeki müslüman adamlarıdır. ancak ben daha hiçbirinin adını duymadım.
yoktur. * *
gözünü kapayana dünya da yoktur. o halde yoktur diyenlere de haksızlık etmeyelim yani tamam fazla acıtmadan yapın ne yapacaksanız.
Allah diyemeyen kavanoz yapmişlardir. Bu sirada tek kaynak olarak kuran kullanilmistir. Orada hersey yaziyor zaten.
Üniversite lerde, aselsanda, TÜBiTAK ta, tıp fakültelerinde boy gösteren milli ve müslüman bilim adamlarıdır. Bu adamlar kur ana iman edenleri bilimci olarak kabul etmezlerki. Yavrucuklar daha on yı öncesine kadar dünya çapında ilk 500 yüzün içinde tek bir üniversite miz yoktu. Son 5 yıldır yavaş yavaş tıp ta ordu donatımda birşeyler yapmaya başladık. 200yıldır islam yokki müslümanlarda bilim yapabilsinler.
nobel kimya ödülü alan Aziz Sancar.
Aziz sancar in ararinda olmadigi adamlar. Her turk muslum degil.
aziz sancar müslümandır. hatta Prof. Dr. Aziz Sancar’ın Teksaslı eşi de Müslüman olarak Güven adını almış.

http://www.sozcu.com.tr/2...ilinmeyen-yonleri-953921/
ONLARCA VARDIR AMA CALISMLARINI MUSLUMAN ULKELERDE DEGIL, HIRISTIYAN ULKELERDE YAPMAKTADIRLAR.
(bkz: ahmed zewail)
2023'e kadar seri bor üretimi gerçekleştirecek ve aynı anda kuranı hatim edebilecek 4.nesil robotlar üzerinde çalışıyorlar. Allah yar ve yardımcıları olsun !