bugün

(bkz: çirkin kız yoktur kezban cam güzeli vardır)
aklı başında kız görmek kadar zor değildir.
çirkin görmek pek mümkün değildir, aynı zamanda makyasız, sade güzel kız görmekde aynı oranda zordur.
işte bunlar hep makyajdan ibaret olması.
her köşede bir tekel bayisi olmasının sonucudur.
ben neyim o zaman diye pöykürmeme sebep öneri.
makyaj diye bir şey var. gecenlerde bi video izledim. uzak doğulu bi kız makyaj yapıyor kendisine. kız baya tapir. ama o makyajla geldiği hal inanılmaz. oyuncak bebek gibi hatun.
estetik cerahiyi hiç hesaba bile katmıyorum. parası olup da çirkin olan ya çok pintidir ya da tamamen kendi tercihi.
çirkin kız yoktur makyajsız kız vardır.
çirkin kız gayet kolay bulunur ama hepsi mi kaşar olur arkadaşım geleceğimi düşünebileceğim güvenecegim kız yok.
çirkin diyemem ama bıyıklı kızlar gerçekten var. hiçbir şey yapmıyorsun ama bari dudağının üstündekileri al yüzüne bakınca kız olduğun anlaşılsın.
Güzellik bütündür bence sadece makyajla olmaz. iyi bakın ben de güzel göremiyorum etrafta.
yalnızlığın ilerleyen yıllarında birçok erkeğin başına gelebilecek durumdur.. yalnızlık uzadıkça kızlar güzelleşir..

fakat benim için çirkin insan yoktur.. Çirkinlik göreceli bir kavramdır ve görsel açıdan çirkin insan yoktur..
(bkz: abaza detected)
öğlen vakti votkayı fazla kaçırmış kişi tespiti.
günümuz kızlarının bakımlı olmasindan doğan durumdur.
filmlerde olan durumdur.
nedense her okulda, sokaklarda, bankalarda her yerde manken gibi kızlar vardır.
Paralel olarak ''günümüzde kız görmenin pek zor olması'' ile eşdeğerdir.
Kendileri mühendis olabilirler.
güzellere denk gelenler için zor olandır.

sizi ben hatay adana arası sefer yapan minik otobüslere bindikten sonra göreyim. geçen sefer yanıma resmen burma bıyıklı bir myo lu kız oturdu ya. o neydi öyle.
10 sene sonra guzel kadın bulamayacagimizi hatırlatıp huzunlendiren vaziyettir. az sürün yavrularim az sürün şu mereti..yakında yuzunuzdeki çukurları gorunce anlayacaksiniz aslinda kiciniza döndüğünü.
bazı kişilerle aynı günü yaşamadığım gerçeği. biraz ayıp oldu kızlara, her kız güzeldir aslında bakmasını bilene. *
güzellik ve çirkinlik görecelidir. her bakımlı kadın güzel değil malesef. güzellik daha farklı bir şey gibi.
(bkz: günümüzde vodka kullanımının çok yaygınlaşması)
ESTETiK teknolojisinin gelişmesinden ötürüdür. en son 2001de çirkin kız görmüştüm bak 12 yıl olmuş halen denk gelmedi çirkin bir kız.
nerededir?