bugün

belkide hep ahlaksızdılar teknolojinin gelişmesi ile biz saf temiz erkekler öğrenmiş olduk.
çünkü erkekler iki kat daha fazla ahlaksız.
ulan benim yanlarinda soleyemecegm laflari onlar cekinmeden solyolar amk. cidden kizlar cok bozuldu
Toplumun işleyişi ile ilgili birşey toplumda baskı gören kadın bunu kız çocuğuna yaşatmamsk için boş bıraktı babaların da kadın erkek eşitliğini düşünmeleri dolayısıyla olay patlak verdi. Erkek yapıyor kız niye yapmasın tutumu olayı bu noktaya getirdi. Evet erkek yapıhorsa kızda yapsın ama ortada bir ahlaksızlık varsa ne kız ne de erkek yapsın.
Ahlak kavramının kişiden kişiye göre değiştiğini sanan ergenlerimiz hala mevcut. işte bunlar hep okumamaktan cahillikten ileri geliyor.

bak sevgili ergen ama "çağdaş" kardeşim Bir toplumsal ahlak normları vardır birde evrensel. Örneğin tüm dünya genelinde Hırsızlık-Tecavüz-sübyancılık ahlaksızlık-sapkınlık olarak değerlendirilir. Toplum bu tip şeylere tepkisini koyar.

Ancak bazı ahlakı değerler vardır ki belli toplumlara hususidir. Bunda din-mezhep yaşam biçimi gibi etkenler vardır. Ancak genel ahlak yani toplumsal evrensel ahlak değerleri değişmez.
Ahlakın kafalarda kurulan sığ düşüncelerden ibaret olduğu için, sizin ahlak dediğiniz şeyi saçmalık olarak gördüğü içindir.
ahlakın kadın üzerinden yorumlanması bir kere cinsiyetçi bir durumdur. ayrıca geri toplumlarda ahlakın kadın üzerinden yorumlanması yada kadının bir görevi olması gibi bir durum var. bu durum tamamen ataerkil toplumların dayatmasıdır. yani ahlak denen şey iki taraflı olması lazım. ama bizim ülkemizde var olan ahlak anlayışı kadın üzerinden yorumlanıyor ve kadınların her şeyi ahlaksızlık olarak görülüyor. bu tek taraflı bir bakış açısıdır.
ahlaksız erkek sorusu.

bu orospular orospu annelerinden aldıkları gazla kadınların evde kapalı kalması gereken bir tür olduğuna inanıp yattığı kızlardan skor sayarak yetiştirilmiştir. yine aynı orospular ahlaka değer verir gibi görünür zira kendi eşinin el değmemiş olmasını ister çünkü iktidarsızdır. başkasıyla sevişmiş kız kıyas yapar benimkiyle diye korktuğu için mağara hayatı yaşamış kız ister. modern dünyada da mağara kızı bulamaz çünkü insanlar artık sosyaldir ve bu insanlara ne yazık ki(!) kızlar da dahildir. sonra sikik kafasında kurmuş olduğu ahlak anlayışını düşünür ve modern kızlarla olamayacağını anlar ve kızar. kızdığında da işte böyle sikik tepkiler verir. günümüz kızları ahlaksız der. bu erkek gibi orospu olan kadınlar da hemcinslerine evet o kaşar beni al bak ben namusluyum diyerek kur yapar. böyle sikik bir döngüde de topluma göre ahlaksız olup doğaya göre ahlaklı olan kız yaşam mücadelesi verirken kafayı tırlatır ve bütün erkekleri doğramaya karar verir.
Günümüz kızları ahlaksız olsa bu kadar abazayı nereden tanıdık?
Herkesin kendi hayati kendi kararidir. Ama cidden merak konusudur, bedeni neyse de ruhu ahlaksizsa cidden yazik...
Ben yaşayamadım kızım yaşasın derken annesi sanki ben ahlaksız olamadım bari kızım ahlaksız olsun mantığı ile mi büyütüyor? Her şey kişinin kendi içindedir ya isterse ahlaklı olmak hakkında bin şey duysun dinlesin, ahlaksız olmak isterse yine ahlaksız olacaktır o kişi. hiçbir anne kızını ahlaksız yetiştirmek istemez.
Bir bayan olarak katiliyorum valla smdiki kzlar ahlaksz.
erkekleri yüzündendir. çürüme bir yarıda varsa diğer yarının da etkilenmesi kaçınılmaz sondur.
ahlaksız derken ,dönüp ağzına vermeyi reva gördüğün mü arkadaşım , kabul ediyorsa zaten benim değildir anlayışı yok sen ağzına verdin mi vermedin mi, yaftalamayın hemen üç beş ahlaksızın üstüne atıp.düzen ne ise o . sen de bir erkek olarak ahlaksızsın . cinsiyet üzerinden tanım çakmaya gerek yok.
"namus iki bacak arasinda degil"
"ben yasayamadim kizim yasasin"
"gencler onlar olur boyle seyler"
"x hanim cesur(orospu degil) kiyafetiyle dikkat cekti"
"simdi giymeyeceksinde ne zaman giyeceksin"
"simdi yapmayacaksinda ne zaman yapacaksin"
"gecmisim seni ilgilendirmez mehmetcan"
"yanargul dar taytin/ mini etegin cok yakismis fizigini(gotunu demiyorda) cok guzel gostermis"
"karisma kiza babasi giysin, gezsin, yapsin.."
kimi zaman anne, kimi zaman sevgili yada magazin spikerinin agzindan dokulen bu ve benzeri cumlelerle ulkece orospu ettik turk kizini. artik dikilen kizlik zari sektorumuz, artan prezervatif satislarmiz, bosanma oranlarimiz, tuvaletlerde sevisen kizlarimiz, blowjobda level atlayan kadinlarimizla yeni bir doneme merhaba diyebiliriz. butun bunlara ragmen "kime gore ahlak? yobaz, orumcek, ataerkil" kelimeleriyle bezenmis hayvanlarin bile cogunun tek esli oldugunu unutarak yazilmis aciz savunmalar, ahlaksizligin bir ust seviyesi "kaniksama" belirtilerini kimi enrtyde gorebildigimize hic sasirmadim. bende kaniksadim artik.
Kızlar tek başına değişmediya toplum giderek ahlaksızlaşıyor ve bu böyle devam edecek kıyamete kadar yolumuz var hadi hayırlısı.
özgürlüğün sınırlarını bilmemelerinden daha doğrusu özgürlüğün kuralsızlık olduğunu sanmalarından.

tabi bir de aile içi eğitim ve terbiye eksikliği.

not: aynı ahlaksızlık erkeklerde de var bu yazdıklarım erkekler için de geçerli.
Günümüz erkekleri neden bu kadar piçse kızlar da ondan ahlaksız :((
Belki de ahlaksız değiller, görmek istediklerinizi görüyorsunuzdur.
(bkz: arz talep)
Merak uyandıran sorudur.

Özellikle liseliler azmışlar yani.
toplu taşımada bile asılıyorlar bana. Erkek halimle utanıyorum bunlardan.
hepsi de solcu yani yollu afedersiniz.
dinle alakası olmayıp özentiliğin getirmiş olduğu durum.
(bkz: internet)

hiç uzatmaya gerek yok. aynı şey biz erkekler için de geçerli.
Amlarina hakim olamadıkları için.
kemalist kızlar yüzünden. evet.