bugün

Bizden değildir. Soğuktur, daha ne deyim.
bakire değildir yazacam ama erkek denilmiş bi dahaki sefere artık.

günlük tutan erkek, yalnız olabilir.

soğuk olabilir bütün insanlara, asosyal olabilir.

derdini güvenmediği kimselere anlatmayacak kadar hassas olan, çevresinde güvenilecek insanlar göremeyen erkek olabilir. insanın başına ne gelirse hep yakınlarından gelir. bugün dostunuz olan kimse yarın düşmanınız olabilir.

ama temiz sayfalar öyle mi !!?? daima dostunuz kalır. asla anlattıklarınızı başkalarına söylemezler. en güzel dosttur o beyaz sayfalar. değerini bilen için...
Ilıktır. Ne yazdığı merak dahi edilmeyen tiplerdir. Uzak durulması gereken tiplerdir.
(bkz: takim elbiseli berdus)

ılık filan da değilim sadece içimi döküyorum. bu güzel yaşımda neler yaşadığımı ve hissettiğimi ileride bilmek, okumak istiyorum.
günlüğüne nasıl hitap ettiği çok merak edilen erkektir.
güldürmüş erkektir ayrıca işsizin en önde gideni bayrak tutanıdır çenesi kağıda vurmuş erkektir ayrıca.
yazandan evvel sevgilisi okumasa bari ahah fantezi dünyanızı .
http://www.youtube.com/watch?v=71AwyikOEoI
ön yargıyla karşılanan erkektir.

sanki günlüğe hep duygusal şeyler yazılıyor. adam günlüğünde soygun planını bile anlatabilir.
Nadir erkeklerdendir. Sevin lan bun insanları. Niye şaşırıyorsunuz anlamiyorum tutamaz mi günlük kardeşim.
hatira defteri de tutuyor olabilitesi vardir.
görsel
her şeyi günü gününe kaydetmeyi seven insandır.
neden olmasın ki tutabilir yani sadece kızlar mı tutuyo günlük ayrıca belki yaşadığı olayları yazıya kağıda dökmeyi seviyodur yani illa ki bi erkek ''aaa erkek adam günlük münlük tutmaz !'' sözüyle mi hareket edicek gerçekten çok saçmalık ve bu saçmalığı çıkaran da erkekler...!
babasının prensesidir.
kendini taşıyabilecek erkek arıyordur.
en sevdiği bluzu pembe olandır.
nazik bir erkektir kendine önem veren kişidir.
Meyillidir.
ince bir ruha sahip erkektir.

o kadar yazar gunluk tutmus kac tanesi escinseldi? yani evet farkli cinsel tercihleri olanlar var ancak, gunluk tutan erkek sanatci ruhludur.

not: gunluk tutmayi ilkokulda ogrenmis oldugu "sevgili gunluk..." bicimi ile hatirlayanlarin anlayamayacagi erkektir.
adamın dibidir.
Hiç arkadaşı olmayan, yalnız, dertlerini anlatcak arkadaş arayan erkektir.
senin benim gibi insandır. günlük tutmasıyla karakteri arasında herhangi bir ilişki kurmaya, tahliller yapmaya da gerek yoktur esasında.

bilinen bir gerçek ki, günlük yazarak bir zamanlar yaşanmış olanları -harfi harfine olmasa bile- kağıda geçirenlerde yaşadıkları anların kalıcılığı çok daha fazla oluyor. ayrıca günlük, bazı konularda insanın kendisi hakkında muhakeme yapması için mükemmel bir ölçek haline geliyor ilerleyen yıllarda.

lise yıllarımda tuttuğum günlüklere bakmıyorum bile şu anda. ancak yazdıklarım aklıma geldiklerinde "ulan neleri takıyormuşuz kafaya" deyip güldüğüm çok oldu.
günlük için ayrı defter anıları için ayrı defter de tutanı vardır. pek çok sebebi olabilir; mesela gelecekte türk ve dünya siyasetini değiştireceği için ölümünden sonra tarihçilere kaynak bırakıp öldükten sonra olsa bile kendini daha iyi anlatmak derdi bunlardan biridir. * * * *
(bkz: andre gide)
ılıktır.
gayet de delikanlı adamdır, insanlara güvenini yitirdiği için defterleri tercih etmiştir.
Vurduruyordur büyük ihtimalle.