bugün

entry'ler (238)

geleneksel yozgat bonzai festivali

önce şehrin dört bir yanından çiftçiler en güzel hasatlarını getirir ve her yıl meydandaki şirin mi şirin saat kulesinde eserlerini sergiler. o gün bayram gününde gibidir yozgat, yediden yetmişe, genci, yaşlısı herkes kolkola girer, şarkılar söyleyerek, bonzai tüketirler ve gözden kaybolur yozgat, herkes etrafındadır, konuşur o bunları bir fısıltı halinde duyar ve yok olur.

beyaz türk denildiğinde ilk akla gelen isim

(bkz: vedat milor)

500 bin tl ye annenizin ömrü bir yıl azalsın mı

5 liraya adam bıçaklayan var lan. mümkünatı olmayan tekliftir.

komünizmin tutmamasının sebepleri

(bkz: doğu perinçek)

80 bin tl ye beyazıt öztürk sırtınıza sıçsın mı

o paranın yarısına dilberay'a sıçtırılır, ne diyorsun sen?

1979 doğumlu yazarlar

cumhuriyetin ilk sözlük yazarlarıdır.

koç taşşağı yiyiyorum sakatatı çok seviyorum

ölümüne sakatatçının sloganı.

aleviler dürüstse rte ye oy verir

adrenalin bağımlısı aleviler için reddedilemeyecek bir tekliftir.

tayyibin ampulü vs ekmeleddinin sihirli lambası

nurlar içinde kaldıran karşılaştırmadır.

ekmeleddinle teravihde ettehiyatü okuduk

ekmeleddin adlı arkadaşla telaffuz sanatının sınırlarını zorlamaktır.

tayyip erdoğan paralel mi

paralel yapıyla mücadelede kritik bir soru. mesela bir ortamda kimin osurduğunu nasıl anlarız? kim kokudan en çok şikayet ediyorsa, osuran odur. bu durumda? yok canım daha neler, ama olur mu olur. yok bee!

son binyılın en kahraman adamı

hüseyin çelik'tir.

allah rızası için beğenelim

bu entrynin sahibi akıl hastası, mamasını ayaklarıyla yiyor, tek eğlencesi sözlük, lütfen beğenelim

hedefimiz anneniz

(bkz: annelerinize yedirmeye geliyoruz)

(bkz: pantolon döner)

uludağ sözlük yazarlarının abi kardeş gibi olması

herkes erkek sikişecek halimiz yok ya. normal durumdur.

silinen başlık 11233341

ayrıca gezi'de tavrı ismail türüt ayarında olan cemaat medyası, 17 aralıktan sonra 180 derece dönünce halk da samimi bulmuyor tabii.
edit:son olarak yazdıklarımı silme isteğim beliriyor, zira cemaatçilerden korkuyorum. bu korkuya sahip bir sürü insan da gösterebilirim. bu algıyı değiştirmek için cemaat ne yaptı?

silinen başlık 11233341

okunmasını istediği yazıyı okudum, hak veriyorum insan emek verdiği şeyin görülmesini istiyor.

yalnız beyefendinin cemaatle alakalı atladığı çok önemli bir şey var. o da devlet kadrolarına cemaatçilerin yerleştirilmesi mevzuu, insanların çoluğu çocuğu var, her sene milyonlarca kişi kpss'ye giriyor. torpille alınan her cemaatçi adamın önüne konan engel demek. bu konuda bu cemaat tek bir aklı başında açıklama yapmış mıdır? kul hakkı yemenin de islamdaki konumu aşikar.

muharrem ince nin ramazan günü bira içmesi

eleştirenler bir tane bile ramazan'da içen akp milletvekili olmadığından emin midir? sorusunu akıllara getirir.

sözlüğe ne oluyor

(bkz: 10 adımda formatın klitorisini yalama)

allah rızası için beğenelim

bir beğeni temennisi.

her artı apo'ya bir tokat. her eksi apo'ya bir french kiss.