küçük büyük neredeyse bütün forumlarda sıkça söylenen istek cümlesi. atalım atalım da bizim atom bombamız yok ki?

şöyle bir düşünüyorumda allahtan yokmuş aq.

--spoiler--
yok bence güneydoğuya atom bombası atalım iç bölgelerde olanları da kısırlaştıralım..
sık yaşadıkları mahallelere de biyolojik silah atalım ki kafalarını duvarlara vura vura ölsünler.
--spoiler--

edit: lan ben mi dedim atalım diye gir google'a yaz bakalım haksız mıyım? her yerde aynı şeyi yazıyorlar.

allah belanızı versin editi: lan gerçeği öğrendikten sonra susup gittiniz ibneler verdiğiniz eksiler kâr kaldı şimdi hepiniz artı veriyorsunuz bak isimlerinizi tek tek not aldım hadi lan!
(bkz: faşistleri bombalayalım)
(bkz: hele otur bi soluklan yegenim)
(bkz: raccoon city)
güney doguya atmayalım orasıda t.c sınırları içindedir. hepsini ırak tarafına çekip orda atalım. nasılsa orası hergün bu olayı yaşıyorlar. alışkın oldukları için pek sorunda çıkmaz dedigim önermedir.
karadeniz bölgesi'nde kanserden ölenlerin oranının niçin yüksek olduğunu bilmeyen ırkçının zeka fışkıran fikri.
herşeyin bokunun çıktığını anlamamızı iyice kafamıza sokan cümle. iyi-kötü, masum-suçlu, insan-hayvan herkesi gebertelim anlamına geliyor bu. amına koyim böyle işin. ne duruma geldi ülke.
Japonya'ya atılan atom bombası gibi mi olsun? insan ırkından umudum kalmadı.
kendi toprağını bombalamayı düşünen insanın zavallı isteği.
"masumları öldürdüğü için terörist dediğin adamdan ne farkın kalır bunu yaptığın takdirde?" şeklinde cevaplanası sikimsonik önerme.
sözlük yazarlarının okuma özürlüğünü kanıtlayan önerme.
lan bi başlığı okuyun mına koyim destekleyen bir yazı mı yazdım oraya?
ancak atom silahı çalışmalarına başlandıktan sonra tartışılması gereken mesele.
nükleer silahların insanlık için ne kadar tehlikeli olduğunu hatırlamamıza yarayan bir başka delice ifadedir. ülkemizde ırkçılığın ne seviyeye ulaştığını anlamamızı sağlayan bir başka delice ifadedir.

(bkz: hiroşima)
(bkz: nagazaki)
(bkz: ağustosta rapsodi)
(bkz: dr strangelove)
beyhude bir çabadan ibarettir yıkmak yakmak yok etmek türk milletine yakışmaz. kitap gönderelim daha büyük bir etkisi olur.
güzel bir fikir... ama bu güzel fikiri anca 9 yaşındaki bir çocuk ciddi ciddi düşünür...
napalm iyidir iyi. ibnelerin saklandıkları mağaralara iyi gider.
(bkz: radikal genc)
(bkz: resident evil hakkari)
(bkz: insan insana bunu yapmaz)
kış boyunca erimeyen karların toprağı beslemesi ile yazın akarsulara inen suların besleyici özelliği, su sıkıntısının kapıda olduğu şu yıllarda düşünülünce, türkiye'nin zararına olacak eylemdir.

atom bombası yoktur ama nükleer başlık vardır. kimse kendi toprağında nükleer silah kullanmaz. israel bile kullanmıyor sen hesap et artık.

ayrıca çok daha ucuz ve direk insan etkili misket bomba, parça tesirli bombalar ve lazer güdümlü füzeler varken ne gerek var atom bombasına allasen?
(#6068081)

ceketini al, takip et beni.
recoon city ye dönüştürme fikridir iyidir güneydoğuda kaybedeceğimiz kimse yoktur. okuturuz bombacı olurlar okutmayız okuyamıyoruz diye dağa çıktık derler. biri gözü yaşlı şehit çocuğu diğeri babasının katili bir babaya sahip o.ç. unutmayın bir hilal için ne güneşler batar madem temizlik kökünden olacak masumlarda gitsin.

(bkz: sadist sözlük yazarı)
bugün had safhaya ulaşan usa iran gerginliği sayesinde yakında gerek kalmayacak gibi gözüken öneri.

olay anında rüzgarın yönüne de bağlı tabi.
ırkçılık esaslarına göre yapılması tehlikelidir. bölgede birçok türk de var. atom bombası atmak hem bu türkleri öldürecek hem de uzun dönemde bölgeden yararlanmamızı engelleyecektir. aklı başında birinin yapacağı şey değildir kişinin kendi ülkesini bombalaması.

biyolojik silahlardaki gelişmeler ümit verecek nitelikteyken atom bombası gibi çağın gerisinde kalmış teknolojiler ile vakit kaybetmemeliyiz. biyolojik silahlar şu anda ırka özgü olma yolunda ilerlemekte. başarılı bir şekilde yapılacak silah selektif olarak kürt öldürebilir kanısındayım. ayrıca biyolojik silahların toplumsal paranoya oluşturması atom bombasından çok daha fazladır, kişi en yakın arkadaşına bile güvenmez, enfekte olabilir düşüncesi ile.

biyolojik silahların yan etkisi ile şişede durduğu gibi durmamasıdır. yaptığımız silahın mutasyon geçirmesi ile hiç istemediğimiz yan etkiler oluşup türkler de ölebilir. ancak kontrol altında sağlık bakanlığı izni ile kullanılırsa yine de kaybın kazançtan az olacağını düşünmekteyim.
(bkz: osman pamukoğlu)