bugün

uyku düzeni adına hiç birşeyin kalmaması demektir. gece 5 te yatıp sabah 8de kalkmakta buna örnek olarak verilebilir. bu olay cumartesi, pazar veya haftaiçi dersin olup olmamasına bakmaz zaten okula da gidilmez kalkılsa bile.

not: ne yapacağım ben böyle? bir aralar günde 14-15 saat uyurdum şimdi 3 saat ve bu bir kaç günlük olay değil. haftalardır böyle.
üstüne en az 3 saat daha koyulmaması halinde uzun dönemde fiziksel olarak sert bir düşüş yaşatacak olay.
vize ve final zamanı uyguladığımdır. aslında en güzelidir. gün hiç bitmeyecek gibi sanki.
rahatsızlık vermiyorsa güzeldir. Uyku zaman kaybıdır.
ağızda ekşimsi tat bırakır.
son 24 senedir yaşadığım durum. ancak sebebini yeni öğrendim. depresif bir kişiliğe sahip olmam ve ara ara yaşadığım major depresyon atakları.
en mantıklı olandır aslında. lakin ki hastalık döneminde bırak 3 saat 13 saat yetmiyor.
(bkz: vicdan azabı)
keşke yapabilsem dediğim olaydır, bilimsel olarak bir şey fark etmesede teknik olarak daha fazla yaşamış olursunuz aslında.
daha fazla yaşıyabilmektir.
daha fazla yaşıyabilmektir.

edit: niye devam ettirmiyorsunuz la mal gibi kaldık *

alın o zaman; uykusuz kalmaya sebep olur.
sağlığa zararlıdır.
12 saat uyuyan insandan 9 saat az uyumaktır.
çeken bilir, gözaltı mosmor ne kapatıcı ne gözlük kapatmaz, zihin şakaya daha dabir meyilli , algı güç olur , yorgun hissi belirtileri mevcuttur. sakın polar battaniye , yastık gibi şeylere bakmayın içine çeker adamı siz bile anlamazsınız.
günde 180 dakika ya da günde 10800 saniye uyumakla eş değerdir.
bünye, belirli bir uygulamalı, çileli akort ayarından sonra her şeyin genişlediğini, arttığını ve farklılaştığını görür. bırakınca bir daha geri gelmez ve gözde büyüdükçe büyür.
günde 10 saat nöbet tutan askerin başına gelendir.
Normal insan işidir. Ben mesela 3 yeter lan.
Hiçbir götürüsü yok ise muazzam bir kazançtır.
Hiç uyku ihtiyacı hissetmemekten hallice olan durumdur.
dün yaptığım hede, bugün yapmayıp akşama kadar ölü gibi uyumayı düşünüyorum.
Daha çok günde uyumamak.
uykunuzu alamamanıza sebep olur. günde 4 saatlik uykuyla durduğum çok oldu; ama en güzeli, 8 saat uyumaktır.
Bir zaman sonra ilginç bir şekilde agd olursun.
Kıskandığım insan. Sahiden gün içinde dinç misiniz?