şu an pek zararını görmeseniz bile maksimum 20-25 sene içinde pek çok sağlık sorunuyla karşılaşmanıza neden olacak eylem. *
*5.5x2x365x25
Psikolojik sorunlara da neden olabilir.
-ben bir an evvel bu dünyadan ayrılmak istiyorum demenin eylemsel versiyonudur. bunu yapan kişi eceline fena halde susamıştır, susuzluğunu sigara ile geçirmeye çalışmaktadır. **
alkollü gecelerde 3.ye geçiyorsanız hatta 4. paketin sınırlarını zorluyorsanız tepine tepine öleceksiniz emin olun.
25 senede 100bin375 tl sigara ya verip 360bin sigara içme sonucu cigerleriyle asfalt döşenebilcek adamdır.
bazı durumlarda, gün neden 24 saat 3 paket içmeye vaktim kalmıyor denilesidir.
uzun vadede pişmanlıktır.

(bkz: kanser)
(bkz: bir saatte bir paket sigara içmek)
en zahmetli intihar yöntemidir.
ilerleyen zamanlarda çok ciddi hastalıklara yol açacak bir eylemdir. sonu da malumdur.
bir bacağının kesilip,bir damarının tıkanması demektir.
denizcilet iciyor vallahi. sigaralari free shop zaten.
sarma içen kişl için bir sorun teşkil etmeyendir,
hiçbir zaman günde iki paket içemezsiniz..
sarma için daha uzun yaşayın..*
Yavaşlatılmış ötanazidir.
her türlü hastalığa davetiye çıkarır.
Sayfalarca lügat patlatmaya gerek yok. O ciğerleri sikip atiyosunuz. Isin kotu tarafi akciger kanseri adami pat diye goturmuyor, kan kusturuyor.
yaşanmış bir olay olarak kuzenimin sol göğsü iflas etti. 4 ay boyunca 2 paket sigara içmekten. yapmayın etmeyin.*
finaller geldiğinde yaptığım eylem.

genelde bir paket parliament diğeri marlboro olur. anlık ruhsal değişimlere göre sigara değiştiririm. (eğer canım sıkılmışsa parliament, mutluysam marlboro içerim).
son günlerde yaptığım hede.
Daha önce 1 paket 2 gün yeterdi.
Günde 2 paket almamın sebebi eskisinden daha sık sigara içmek ve otlakçı arkadaşlar.
Çalışamıyorum ve raporluyum. Zorladı maddi yönden.
Parayı kardeşlerim veriyor. Daha 27 tl borcum var.
Kurşuna gerek var mı?
baslarda sigara markasini degistirmeye zamanla kacak sigaraya kadar uzanan durum.
hatta yakinda tütün alıp evde sarmaya da baslanabilir ki paketi bir birbucuk liraya falan geliyor, üstelik eglenceli bile sayılabilir cıt cıt tw karşısında böyle çekirdek çitler gibin.. bu da fakir tesellisi oldu tabi ama neyse, gerçekten cok eğlenceli tavsiye ediyorum..
Ciğerlerin amına koymaktır.
Farklı bir intihar yöntemi.
pasif intihar.
Basbayağı aktif intihar. Bir başkası mı veriyor ağzına, sigarayı. içmeyin şu boku.