bugün

uyanan sevgiliye söylenen, uyanan sevgiliden duyulan söz.
şahsen ben hiç söylemediğim, hiç duymadım.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
(bkz: günaydın sözlük)
günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi kahvaltıdan önce kavga edip kafa şişirelim mi'nin başlangıç seviyesidir.
mesajla olanı için: sevgiliye güne başladığını haber verme cümlesi.

sevgiliden alınan mesajların en makbul olanları zaten günaydın aşkım-iyi geceler aşkım ikilisidir. en berbatlarından biri ise aşkım konu aç da sabahlayalım bugün'dür.

(bkz: konuşacak konu yok ise sabahlamak niye)
sevgiliye söylenmesi, yahut sevgiliden duyulması farz, şart, değişmez ilke, yasa, kanun vs. olmayandır.

bazen sakallı, kıllı mıllı bir kankinizden sırf götlük olsun diye de duyabilirsiniz.

acizane itiraf: öncelikle subjektif olacağını belirtmek istiyorum. bu format dahilinde olması için yeterli kanımca. saat 06:31 itibarıyla suker adlı yazara armağan ettiğim temenni cümlesidir. özel mesajla kendimi ifşa ettim sanki. çok da fifi biliyon mu? *
duymak istediğim cümle.
Gunaydin askim gunaydin askim iyi uyudunmu askim evet askim sen evet askim varsa dusunme ayril.
Sabahları aldığım mesaj.
Nerdesin aşkım burdayım aşkım dizeleriyle devam eden cümledir.
Günaydın aşkım diyen ve sizi seven birisine sahipseniz onu sıkıca tutun ve hiç bırakmayın ve ne kadar şanslı olduğunuzu bir kez daha düşünün..
kızlar kendi içlerinde birbirlerine der bunu ama normalde aşık insan söylemidir.
iki yıldır her sabah aldığım mesaj.
Cevap olarak günaydın sevgilim❤
Ayrıldık biz atechso anlamıyor musun? Bitti bitti. Hala Günaydın mesajı atıyorsun ya.
günaydın bebeğim bugün çok güzelsin.
Arada bir neyse de, monotonlaştı mı tadı tuzu kaçan mesaj. Bide bir yerden sonra vazife halini alırsa sıçtın. gregor samsa bir sabah uyandığında o mesajı görememişti...
Sevgilisi olmayan, terkedilmiş, yüzüne bakılmayanlar için yazıyorum bu entryi.
Günaydın aşkım. Swh.
Aşkım??? Yanlış oldu galiba kardeş herhalde diye cevap verirdim.
ay ben bunu sikerim.
Günaydın balım.
sabah bir kızdan 3 paragraf hakaret ve küfür mesajı aldım, sayılır mı?

t: bir durum.
evlenince geçer ...
evliliğin 5. senesi unutulur.
Günaydın, bebeğim.
Peşinden gülümseyen bir resim gelir whatsuptan, darmadağın olursun.
Günaydın, çöreğim.

görsel
sevgilisi olanların sevgilisinden duyabileceği söz. evet.
Günaydın, pudingim.

görsel