bugün

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği dizi. başrolünde Halil Ergün var.

Ergün, yine dizide çocuklarıyla sorun yaşayan acılı bir babayı canlandıracak.

Dizi show tv ekranların da yayınlanacak.
şu aralar sık sık fragmanları dönen dizi.

tutmaz. çünkü dizide şu adam var:

http://www.sinematurk.com/images/kisi/32761.jpg

bu adamın oynadığı diziler tutmuyor aga.

ayrıca ne lan bu hep aynı adamlar var piyasada? dizi sayısı oyuncu sayısını geçti lan. ne ayaksınız olum? şirket misiniz?
an itibariyle izlediğim ve evin annesi serap hanımın ölümü ile bir başıma, dertleri yetmez gibi zaten tüm hayatın sırtımda, eziyet modunda dizi...
belgin, ayhan, tarık, ediz, türkan isimlerine sahip çocukları olan aile dizisi. anladık iyi ki filiz akın var dizide. böyle ağlamaklı diziler prim yapıyo tamam da filiz akın dönüşü bununla olmamalıydı.
dedemin filiz akın ı görünce bu akdın ölmemişmiydi diyip ardından filiz akın ın öldüğü kaliteli dizi.
maximum 5-6 bölüm ömür verdiğim dizidir.çünkü izlenme oranlarında da sözlükte de ses getirmemiştir.
sessiz gemiler
deniz yıldızı, akasya durağı, sihirli annem, dinle sevgili gibi dizilerle dolmuş ekranlarımıza bir nebze olsun su serpmiştir.
klasik dram dizisi. çocuklar yaşlı anne ve babadan zamanla kopar. farklı şehre giderler. daha sonra anne ölür. baba tek kalır. yalnızlığı anlatılır.
aslında güzel bir dizi. lakin kıymeti bilinmeyeceğe benziyor.
Fragmanlarini gordugumde cok dalga gecmistim ama ilk bolumunun tekrari vardi gecenlerde annemle baktik. Filiz akinin oldugu, sonrasinda mektupta yazanlar-ozellikle de kocasina yazdigi kisim- adamin yapayalniz kalisi, onunla konusur gibi kendi kendine konusmasi, onu ozledigini soyledigi o konusma ozellikle... Sen misin izleyen, annem bi tarafta aglar ben bi taraftan... Birini boyle yurekten sevenler icin ister istemez bir empati kurma durumu oluyor ve iste o an anlatilan aciyi yalnizligi hissediyorsunuz. Biliyorum annem babami dusunerek agladi, birgun ayrilacaklari gercegi yuzune carpti, bense kendi sevdigimi...
hollywood araklaması bir diziydi ve ilk bölüm sonunda reyting kurbanı olunca yayından kalktı.
(bkz: Everybody s Fine)
oflaya puflaya izlenen bir hüzün dizisi .kısaca halil ergün dizisi .
serap rolündeki filiz akın'ın ilk bölümünde oynayıp bir daha görünmediği dizi. ilk bölümden öldü kadın. dizi filiz akın dizisi oldu . sadece fotoğrafları oynuyor dizide. *
halil ergun' den israrla aile babasi yapmaya kalkarsaniz olacagi budur dizisi.

(bkz: baba evi)
(bkz: yaprak dokumu)
(bkz: gün akşam oldu)

olmuyor arkadasim olmuyor bu adamda bir cenabetlik var diyorum yapimcilar duyun sesimi.
(bkz: #13344142) netice itibari ile bitmiş dizidir.
(bkz: #13330612)

bilmek için kahin olmak gerekmiyor aga. halit ergün. koca tiyatrocu çıktı "zulümdür, yazıktır. yayından kaldırdınız!" dedi.

halit aga sen bunca yıllık tiyatrocusun nasıl olur da bu dizinin tutmayacağını anlayamazsın? yani tamam işin içindesin, emeğin var, şevkin var... ama bunlar göze perde oluyor, adamı kör ediyor, gerçekleri görmesini engelliyor.

bak ben daha diziyi bile izlemedim. sadece fragmanından anladım tutmayacağını.

ulan şu dizinin yöneticileri bana gelse; diziye harcadıkları paranın yüzde 1 ini verse ben söylerdim tutmayacağını. kahin olmaya gerek yok. azcık televizyon okur-yazarlığı yeter.