bugün

iğrenç espri yapan arkadaş.
(bkz: güldüren şeyler)
(bkz: böyle şakalar falan)
sevdiğin kişinin sana bakarak gülmesi .
sokakta gördüğünüz size bön bön bakan komşu çocuğu,siz gülersiniz o daha fazla güler deli gibi sokak ortasında gülüşürsünüz.
parmağını, kucağında oturduğu kişinin gözüne ve burnuna sokmaya çalışan sevimli bebek.
gülümsemeye neden olan şeylerdir.
sadece güzel bir sohbet.
GSM operatörünü dışında farklı bir kişiden mesaj gelmesi biye yeter bazen.
(bkz: kedilerin salaklıkları)
yolda yururken para bulmak. beleş para lan. bi bok yapmadan para buldun anasini satyim yerde. dusunmesi bile bi mutlu ediyor insanı.
krem şanti+çilek.

gülümseme garantili.
1 tepsi kremalı pasta .

(bkz: çok şey sayılabilir)
bebeklerin uykuda gülümsemelerine şahit olmak.
bir şişe rakının üstüne bir iki extrayla cila atarım bişey olmaz diyen arkadaşın daha biraya elini sürmeden sızması. ahaha canım ya.
https://www.facebook.com/...1/videos/776732042396509/
Eski sevgilidir. Artık sadece komik gelmekte olan biten.
---Ağız .
teyze yeğen ilişkisi. bebek olanından.
bebeklerin kıkırdayarak gülmesi.
2-6 yas arasi kucuk prenseslerin popolarini sallaya sallaya yuruyup verdigi tatlilik...
2-5 yas arasi kucuk prenslerin verdigi büyük enerji...
gözlerinin içine bakıp, "çok canın yanıyor biliyorum, bunların hepsi geçecek, sakın üzülme gel bir sarılayım sana, al bak bu çikolata buda altı bin dolar." diyen birinin olması herkesi gülümsetir bence.
(bkz: haksız mıyım)
Belli olmayan şeylerdir bir an aklına bir şey gelir Gülersin.
-Anılar...(özellikle okulda geçen)
-hoşlandığınla iletişim kurmak
-bazen de bir şeyin yanlış anlaşılması
Az önce yedi yaşındaki kuzenimle çizgi film izlerken birden konu "büyüyünce ne olacaksın?" sorusuna geldi.

Tabi bizimki de küçücük ağzıyla konuşmaya başladı.

"Ben aslında çok düşündüm. Öğretmen olsam çocuklar çok yaramaz, doktor olsam hastalarla uğraşmak çok zor. Babaanneme bakıyorum sabahtan akşama kadar yatıyor. Ben en iyisi emekli olayım."

Böyle de pırıl pırıl zeka.