bugün

bazı salaklar ingilizce konuşurken dediğim bir şeyi anlamayıp sadece salak salak gülümsüyor ya da anlamsızca gülüyorlar. işte bu devrimi bir eylem değildir. (DEYiLDiR yazmalıyım değil mi lanetler. Kara cahilsiniz ya.. Tıhammmınnaaaaaaa..)
kahkaha ne oluyor bu bağlamda diye düşündürür.
ben düşündüm, bulamadım.
güleni sikmek ülkücü bir harekettir..
o zaman eşlik edebilirsen gülüşlerime gülüşelim eşsizce demek gerekir.
Devrimci değilim ve bol bol gülüyorum.
Tatlı su solcularının ortaya attığı içi boş bir motto. tüm sosyal hayatı ve bulunduğu sosyal alan çeşitli sol marjinal grup ve fraksiyonlar olan kişilerin "aha gözaltına alındım ve +100 devrimci puan kazandım" şeklindeki mutluluğundan kaynaklanan gülümsemedir. hiç birimiz gözaltına alınan veya hapse atılan komüniklerin geri döndüklerinde bulundukları camiada rütbe kazandığını inkar edemez. sürü* psikolojisinin bir tezahürüdür sonuç olarak.
Gülmek devrimci bir eylem değildir. Ülkü dolu bir ihtilaldir
edebiyat olsun diye söylenmiş ustune gitmeyin devrimcilerin! dedirtmisti. (bkz: deniz gezmis)
devrimciyim ve bol bol gülüyorum.
o zaman kahkaha atan che guavera mı olur sorunsalı gelir akıllara.
Herşey devrime katkı içindir.

görsel
gülmenin, solcuların devrimci bir eylemi olması sebebiyle bir ömür duvar gibi suratla gezen liberal arkadaşlarım var benim.

gülmenin devrimci bir hareket olduğunu ifade eden cümle.
Devrim devirmekten gelir yıkıcıdır, soğuktur. Gülmek yapıcı bir eylemdir.
Guluyorum, oyleyse varim.
doğru bir tespittir.
insan her şeye rağmen gülebilmeli.
Değişimi ve ilerlemeyi sevmeyen Toplumumuzdaki yüksek sesle gülen insan; özellikle de kadın düşmanlığını açıklayan sözlerdir.
Ya he he herkes devrimci kesildi a.k.
görsel
Devrimin ele ayağa düşmesi. Ahh Atam.
görsel
Gülmek Devrimci Bir Eylem Değil! Ülkü Doldu Bir ihtilaldir.
hayatımda duyduğum en boş beleş solcu sloganlarından bir tanesidir.
hahahahahahahahhahahah bu söze çok gülüyorum ya.
(bkz: original joke)
Adaletin olmadığı ülkelerde sıkça söylenen bir sözdür.
Bu niye zırlıyor o zaman.
görsel