bugün

burcu esmersoy'la kıyaslanması güzelliğinden ziyade kişizel donanımına haksızlıktır...son bir kaç programda cekedin içine dantelli seksapel bodyler giymeye başlaması gözümüzden kaçmamakta, hayırdır inşallah. açılım mı başlattık...
ntv'nin aptal abazaları ekrana bağlayıp reytingini arttırma çabalarından bir diğeri.
kişisel donanımı nedir bu güzelliğin? hatırladığım çok başka şeyler var benim bu kızla ilgili,çok donanım gerektirmeyen.tüm sözlüklere baktığımda,o zamanlarından kalan yorumlar göremiyorum,güzelliğini bile ifade eden.güzel mi diildi o zamanlar?güzellik anlayışı herkesce tartışılır bidurum,tartışılır..yoksa ntv'demi diildi?görüyorum ki hakkındaki değerlendirmeler ntv'ye geçmesinden sonra hayli artmış.24de yeterli olmamış.bilinmeliki ntvye ben geçsem,beni yorumlarsınız.banu güvenle kıyaslıyorlar.zannediyorum 40000 fırın ekmek yemesi lazım bunun için önce.önce haberci olması lazım bikere. bir tane ben,dekolte ve dantelli içgiyim,bilinçli seksi bakış ve gülüşlerle,ancak hepimizin istediği bir kadın olabilir.oldu.yetiştirirlermi bilmem.öne çıkartmak için herşeyi yaptıklarını aptallar bile anlar.bizim gibileri ekrana toplamak için.ntvnin güzeller geçidi olma anlayışı ve ağırlığının boşalıyo olması gözlegörünen bigerçek.gülaya özel bir ilgi olduğuda görünüyo.ona neden bu kadar şans tanındığıyla ilgili söylentiler var.her zamanki saatimizde diyebilicek kadar sanki yıllardır ntvde haberin tozunu yutmuşda yetişmiş biri gibi ntvyi sahiplenme rahatlığını,o şansa sırtını dayamasına bağlıyolar.olayı,uzanamadığı ciğere mundar demek noktasına getirmiyim şöyle bağlıyım yerini haketmiyo,yeri benim yanım. *
Dünyalar güzeli spikerimiz,gülüşü çok çekicidir.
aylar sonra entry girmeme sebep olan bir yapı.
an itibariyle üzerindeki o garip t-shirt benzeri trikoya bakmaktan yüzüne bakamadığım güzel ntv spikeri. * insanın sarılası geliyor.
akrostiş yazdığım ilk haber spikeridir.

gel desen ne vardı akşam haberlerinde
üzüldüm hiç bahsetmedin benden
lanet özetlerde
ah bir haber olaydım ağzında
yakardım senin için kendimi konu olurdum son dakika flaş haberlerde

özlerim seni reklamlar girdiğinde
zehir olur ekranlar prime time saatlerinde bile
derdime bir çare
ey esmer güzel
müptela oldum sendeki o yüze
(bkz: haberin olayım sun beni)
yeni saçlarıyla oldukça güzel olmuş gece bülteni spikeri. saçları umarım hep öyle kalır.
henüz ntv'ye geçip popüler olmadan, daha 24'te program yaparken (bkz: sesler yüzler mekanlar) farkettiğim ve bu yüzden kendimle garip bi şekilde gurur duyduğum tanrıça. *
hani bi müzik grubuna rastlarsınız internette, beğenip arkadaşlarınıza söylersiniz, sabah akşam dinlersiniz o şarkıları.
sonra popüler olur o grup, herkes onları konuşur ve artık eskisi kadar zevk almazsın ya o şarkılardan öyle işte.
ama küçük bi fark var 'o' hala büyülemeye devam ediyor.
kimi zaman ciddi şekilde yaprak dökümü necla'ya benzeyen insandır. yapma böyle şeyler gülay.
vücuduna göre inanılmaz büyük kafası olan sunucu.
ışığın yansımasına göre farklı güzelliklere bürünür bu kadın:
http://www.youtube.com/watch?v=qHDD9RphdWU
uğruna roma'yı yaktırabilecek kadındır.

kadın dediğin; işte, tam da böyle gülmeli yeğen.

veda ederken salladığı ellerine bakınca düşünüyor insan.

adı yaz olsa, insanın içinde ne sonbahar ne de kış kalırdı. ne üşür ne de ıslanırdın. yazın geleceğini bilirdin yeğen.
güzelliğiyle büyüleyen haber spikeri.
mustafa hoşun kanaldan ayrılmasından sonra yüzü düştü sanki
Boydan çekilmemesi gereken kişi. Kesinlikle orantısız bir vücut görüyorum.
gece gece beni hayalkırıklıklarından hayalkırıklarına uğratmış hatun. "Allahım bu kadınsa biz neyiz?" levelinde idim ki ayağındaki 12 pontluk kloglara ragmen beyaz'ın omzuna bile gelemediğini farkettim. bildiğin kısaymış. oysa ben onu sülün gibi hayal etmiştim. nettin maralım ya...
şu anda beyaz show da konuk olan banu güven in genç versiyonu. öylece bakıyor insan, sabaha kadar konuşsun biz dinleriz.
beyaz şov isimli programa çıkmasıyla popülaritesi artmış, sözlükleri okuduğunu belirtmesiyle hakkında yazılanlarda patlama yaşanmış haber sunucusu.

(bkz: maşallah)
sağlıklı bir biyografisi bulunamayan güzeller güzeli yapı.
hakkında yaptığım yorumlardan dolayı bana özelden teşekkür eden, yazılamı takip ettiğini bildiren ve olası bir yemek sözü veren güzel şahıstır.

başım gözüm üstüne.

ancak iki ön şart sundum kendisine,

braveheart timsali yeleli saç stilinden vazgeçmesi, ayrıyyetten dantelli degaje dekoltelerden şiddetli şekilde uzaklaşması daha naif daha şık kıyafetlerle kendini temsil etmesi...

düşünmek için süre istedi.

cevabını bilahare bildireceğini söyledi. sabırsızlıkla bekliyorum. kucak dolusu selamlar
sözlükte yapılan yorumlardan bir peri kızı gelecek sanıyordum beyaz show a, gele gele fiziği ve güzelliği sıradan hatta biraz ezik biri geldi.

(bkz: türklerin pireyi deve yapma huyu)
söylebenecek iki şey var. ister kızsın ve kızın.ister darılsın darılın. bu yorum da silinir zaten en kısa zamanda. kocam da ve sevgilim de yok diyor ama şunu eklemiyor ''''boşandım'' o nedenle evli yazmış olabilirler''. bir gizleme, saklama dolayısıyla bir yalan durumu var. sevgili kısmına hiç girmeyelim hele. yukarılarda birileri 'sağlıklı bir biyografisi yok' diyor. doğrudur, olamaz da. beyaz 'radyoculuk diyip durdu o biyografi eksikliğini yok etmek için ama içi doldurulamıyor.beyaz'ın 'işin içinde bulunuyormusun?' sorusuna ise verilen yanıt durumu çok belli etti zaten.ntv'de uzaydan da gelsen haber sunabilirsin.en bomba olayla karşılaşsan da durumu kurtarabilirsin hatta şöyle diyim bir odun koyun oraya o da kurtarır.o denli nitelikli ve imkanlı bir haber kanalıdır burası. dahası en iyi televizyonudur türkiyenin.sağlıklı biyografi şundan yok.radyoculuktan,ibo tvde şiir okumalar, tv8de şunun fiyatını şukadar arttırıyoruz lotarya programları sunmalar, haberciliğe sadece güzelliği ile geldiğini gösterdiği için sağlıklı biyografinin ortaya konmasına engel. sesler yüzler meskenler de tavırıyla izlenebileceğini gösterdi bu hatunun.kaç kişi onun kadar cesurki giyim konusunda bu alanda,bir baksanaıza.ses tonu ve dekoltenin bu iş için yeterli olduğunu ben sanmıyorum.keza hayranlarıda haberleri dinlemiyor belli ki.güzelliğine gelince,kusura bakmayın ama yüzü güzel ve yüzünü kullanmayı çok iyi bilen alelade bir kadın.bir de beni var ona özellik katan.tabii iş cilvede bitiyoo.sevmem böyle konuşmaları ama üstelik çokda orantısız bir vücudu var. ses tonunu çıkartın, emin olun geriye pek bişey kalmaz.keşke dizi yıldızı filan olasydı.
G.Özdem: niye öyle boş boş bakıyorsun.
Ben:ah ah ,of ulan of . (bkz: sen anlat ben dinliyorum)