bugün

güzel olana göstermenin fazlasıyla yakıştığı çataldır..çatal uzadıkça izleyiciye verdiği mutluluk daha fazla olur..
''manda kasa göğüs'' e sahip ablalara pek bir yakışan meme dekoltesi..
göğüs çatalı depremi tanımını literatüre sokan kavramdır.
Depremlerin artmasını kadınların 'edepsiz' giyinmesine bağlayan iranlı din adamının tezini test etmek için yüzbinlerce kadın 'göğüs çatalını gösteren' dekolteler giymiştir.
(bkz: Boobquake)
göğüs çatalı depremi tanımını literatüre sokan kavramdır.
Depremlerin artmasını kadınların 'edepsiz' giyinmesine bağlayan iranlı din adamının tezini test etmek için yüzbinlerce kadın 'göğüs çatalını gösteren' dekolteler giymiştir.
(bkz: Boobquake)
biraz yüksekten bakıldığı zaman, daha iyi verim alınan çataldır.
Popo'nun küçüğünü andırır.
kadınların bana göre en seksi halidir. çok derin değil,öyle çatal biraz belli ise ve hele de görünen şey pürüzsüzse doyumsuz bir manzaradır.
ortaya çıktığı an gözlerin kenetlendiği kaçamak bakışların meydana geldiği çataldır.
eğer ki derinlerden kıllar görünüyorsa kafa hemen başka yöne çevrilemlidir..
tit fuckda çıkış kapısı.
göğsü görmekten daha çok tahrik eden ara bölme.

görsel *
fetiş objesi olarak bakanlar vardır. evet, normal meme görsem o kadar tahrik olmam.
popülerliğini asla kaybetmeyecek olandır.
bu dünyadaki her şeyin anahtarı. açamayacağı kapı yok.
aklima south park'in en basyapit bolumlerinden birini getirmis baslik.

tadini cikarin. sezon 6 bolum 10. bebes boobs destroy society.

http://www.southparkstudi...bes-boobs-destroy-society
Şahsen bir yaratılış harikası olarak gördüğüm çatal.
bir tesisatçının göt çatalı değildir.
yapılmış en iyi çataldır bu zamana kadar ki.
çatalı oluşturan göğüslerle mahiyeti değişebilen kadın güzelliği... doğru kıyafette, doğru ortamda denk düştüğünde, bir kadına güzellik katabilir...
kendimce "beni yala çizgisi" olarak adlandırdığım çatal.
90 ve üzeri ölçüye sahip hatunların en büyük silahı.
görsel
keşke bir de göğüs çatalca sı olsa dediğim yaradılış harikası.
penis pistidir.
Dikkatli olmak lazımdır. Bir kadın ne kalça ile ne dudak ile nede vulvasi ile sizi etkiler. Tek nokta var oda... o malum çatal kısmı.

Ha benim için sorun yok. O çatal beyaz olmadıkça bacim dir yani. Yanlış gözle bakmam.