bugün

metroseksüel erkek adayıdır.
(bkz: yüzücü)
(bkz: bodyci)
(bkz: rasim ozan kütahyalı)

görsel
yüzücüdür..
(bkz: göğüs kıllarını ağdayla alan erkek)
delikanlılık tarifinde uzun süre adı geçen kenan imirzalioğlunun bile best model secilmesi için yapmasının zorunlu olduğu davranış.
(bkz: özcan deniz)
koltuk altını da tıraş eden, tayt giyen, domalırken belini nizami kırabilen erkoştur.
bazılarının ki gerçekten çok fazla. mecbur kalıyorlar sanırım. hatta bazı erkeklerin kesmediğini gömleğinin son düğmesine kadar kapattığından anlayabiliyorum.
Genelde sporla ugrasanlar yapar eger spor yapmadan alırsanız zaten ayiplanirsiniz.
sütyen takmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır.
3 ay içerisinde o evlerimize koyduğumuz paspaslara dönmesi muhtemel erkektir.

görsel
tiksindiricilik zirvesine oynar. gelsin pişpirik oynayalım 5 çayında.
geçen hafta itibari ile benim de aralarına katıldığım erkeklerdir. haa hoş değil orası ayrı tabi, erkeklere göğüs kılı yakışıyor( kadınlar uzak dursun)

olay şu; etek tıraşı olduktan sonra malum kısım cillop gibi bembeyaz göbek kısmı biraz daha koyu kalıyordu kıllardan dolayı, tonu tutturmak için dur şu göbeği de alam dedim bir kaç ay öyle devam etti sonra traş edilen göbek kıllarının kalınlaştığı, yenilerinin çıktığı görüldü.
bu sefer göğüs beyaz kaldı aşağısı kıllı diye mecburi göğüs kılları da traş edildi.

- jilet kılları kalınlaştırmaz diyordum bundan sonra öyle bir şey diyen orospu çocuğu olsun.
tşkler.
Dövmesi olabilir bu erkeğin.
her yaz iki defa alırım. kışın ayı postunu çıkarır mı hiç?

selam dönemsel ayılar.
Kendini yalayanlara saygısı olan erkektir..