bugün

Tibetli dalaylamalara çırak olarak katılabilecek erkektir. çok zordur efendim bunu becerebilmek. bu bakan kişinin sapık olduğu anlamına gelmez kesinlikle. gayriihtiyari bakarsınız, bayanlar bile bakar. kötü birşey değil ki sonuçta alıp emmeye çalışmadığın sürece tabiki
Eğer bu dekolte sevgiliye ait ise mal erkektir. Ara sıra sevgilisinin dekoltesine bakmalı. Eğer çok açıksa sevgilisini uyarmalıdır. Artniyetli bakmayacak yani.
bildiğin gizli ibnedir. evet.
erkek? göremediğim durumdur.
her gün on kızla birlikte olsak gene de o dekolteye bakılır.

erkek değildir büyük ihtimalle.
"ağma"dır.
(bkz: kimse bizim sabrımızı test etmeye kalkmasın)
adam gibi adamdır. böyle saçma şeyleri aşmıştır artık. helal olsun. kendine hakim olup bizi rahat bıraktığın için -zorunda olmana rağmen- teşekkürler.
Ben değilim o piçler, bakıyorum valla

Edit: ulan amına koyayım siz kadınlar bile bakıyorsunuz, bir de eksi atmışlar. Hele erkekler size hiç bişey demiyprum bakmıyorsanız gaysiniz.
Bwn bakarım, kız da memelerini sergilemek için giymiştir zaten.
ben avukatımın bile memelerine bakıyorum. çok güzel memeleri var kadının- yani...görmedik de, şeklinden falan belli yani...

öyle fazla zorlamıycan kendini. hödük gibi bakmamak kaydıyla tık tık göz kaymaları şeklinde bakabilirsin.
Bu bilinçle yapıyorsan kendini kasıyorsun. Eğer gerçekten bakmamak konusunda saygınlığın varsa tebrik etmek lazım. idealist erkektir.
buna da bakmaz.sıkıyorsa.

görsel
kördür.
büyük annemi banyo dan çıkınca gördüm yanlışlıkla zihnime kazındı o günden sonra dekolte sensör lerim yandı.
laf bize düşmez ama ılıktır.
gerçi ılık olsa bile bakar lan insan.
acımam bakarım, güzele bakmak sevaptır bakın sevaba girin.
Ne demek bakmam? Napıyorsunuz oğlum cinsel dürtüleriniz törpülensin diye falafatı ısırgan otuyla mı seviyorsunuz, yemeklerinize şap mı koyuyorsunuz, nasıl bakmıyorsunuz la?

içine düşerim içine, hiç umurumda olmaz. O açabiliyorsa ben de bakabilirim.
medeni birşekilde göz bebeklerimi tamamen açar memesini gördüğümü belli ederimki düzeltsin ama hemen gözümü kaçırmış gibi yaparımki yanlışlıkla baktığımı sansın. taktik işte bunlar beyler
daha fazla ilgisini çeken başka bir şeye bakıyordur. bu arada, göğüs dekoltesine kadınlar bile bakıyor. sadece erkekler değil.
Bakcez tabi lem.
Memeler düzgün bir görüntü sergiliyor ise dekolte olmadan da bakarım.
Gizli gaydir.
Delikanlı adam o dekolteye bakar, bakmakla kalmaz baktığını hissettirir, hissettirmekle yetinmez safariye çıkmak üzere olduğunu ilan eder.
reflekslerinde bir sorun vardır.
göğüs dekoltesine bakmak istemli bir davranış değil çünkü.
öyle kıyafet giyilmesinin zaten iki sebebi vardır. ya kıyafetini beğeniyordur ya da ilgi alaka görmek için giyiliyordur. bakın bakın.