bugün

oksimoron ifade. erkek ve oraya bakmamak.
göğsünü açan karıyı 15 saniye içerisinde zktr ederim

inançlı bir ateistim tahriş oluyorum

yok la

teşhircileri hiç sevmem

bende hacı muratı açsam hoşun gidermiydi

o zaman konuşma.
göğüs dekoltesi veren kadın, bakılacağının da farkındadır muhakkak.
olay rahatsızlık vermeye, tacize gitmiyorsa, mümkün mertebe çaktırmadan bakış atmakta beis yoktur.
bence.
Erkeklerin adeta flash hızına çıkıp nanosaniyeler içinde çaktırmadan baktığı eylem. Bunu başaramayan erkeğin üyeliği zaten iptal olur.
neden başarılabilecek bir şey olarak görüldüğünü merak ettiğim durumdur. göğüsler bir kadının dişiliğini yansıtan en önemli bölgelerden biriyken ve üstelik estetik görünüyorken neden bakmamayı başaralım? kadın dişiliğini ön plana çıkarmak için dekolte kullanmaktadır ve karşısında onu çekici bulan erkekler de haliyle bakacaktır.

edit: bu bakışı ağzının suyu akarcasına ayı gibi bakmak olarak algılayanlar peşin peşin eksilerini verebilir.
öyle bak bana bak bana der gibi aşırı bir dekolte yoksa ortada tabi ki bakmıyorum.
olmayan erkektir..

görsel
"Madem milletin oraya bakmasını istemiyorsun, neden gözümüze sokar gibi açıyorsun oranı o zaman" diye niye sorulmuyor bunlara?
1 sene önceki bendir. bacak görsem estağfurullah çekerdim neyse ki atlattık o kara günleri. merhaba dünya.
bu konuda fevkalade başarısızım, geçer not bile almayabilirim.
Gülücüge odaklanmaya çalışıyordur.
bakacaksınız ama baktığınızı belli etmeyeceksiniz. bir çeşit oyun gibi düşünün.
eger luks bir avmde kasiyerseniz bunu basarabilmeniz isten degil. alisiyorsunuz artik siradan geliyor, birde o an zaten onu dusunemiyorsunuz ya da bilemiyorum artik.
ama ozellikle penti ve victoria secret calisanlari geldiginde once bi suzuyor sonra isinizi yapiyorsunuz, yalansiz.
Helal olsun diyorum eğer varsa.
Ustaca bakmıyormuş numarası yapmak vardır bir de.
Kendisini baya zorluyordur, ben bile bakıyorum istemsizce oluveriyor.
Bakmaması gay olduğu anlamına gelmez zaten adam fazlasıyla görüyordur alışmıştır artık normal geliyordur.
keyt aptın'ın böyle bi videosu var kendinizi test edebilirsiniz.
merak eden yutubda arasın.
öyle kıyafet giyilmesinin zaten iki sebebi vardır. ya kıyafetini beğeniyordur ya da ilgi alaka görmek için giyiliyordur. bakın bakın.
reflekslerinde bir sorun vardır.
göğüs dekoltesine bakmak istemli bir davranış değil çünkü.
Gizli gaydir.
Delikanlı adam o dekolteye bakar, bakmakla kalmaz baktığını hissettirir, hissettirmekle yetinmez safariye çıkmak üzere olduğunu ilan eder.
Memeler düzgün bir görüntü sergiliyor ise dekolte olmadan da bakarım.
Bakcez tabi lem.
daha fazla ilgisini çeken başka bir şeye bakıyordur. bu arada, göğüs dekoltesine kadınlar bile bakıyor. sadece erkekler değil.
medeni birşekilde göz bebeklerimi tamamen açar memesini gördüğümü belli ederimki düzeltsin ama hemen gözümü kaçırmış gibi yaparımki yanlışlıkla baktığımı sansın. taktik işte bunlar beyler