bugün

asıl adı aliağaspor'dur. umarım hakketikleri lige (amatöre kadar yolu var) geri dönerler. ayrıca taraftarları çomardır.
SENDE GÜLÜMSE BiZLERE
ŞANLI ŞEREFLi GÖZTEPE.
Seneler evvel siktiri boktan bir kupada çeyrek final mi ne oynadılar... Bu yüzden büyük takım filan zannediyorlar kendilerini.

izmir'in mahalle takımısınız. Semt takımı. Çok net. Evet.
2018-2019 Lefter Küçükandonyadis Sezonu itibariyle spor toto süper lig de mücadele eden takım.
Anadolu takımlarından en sevdiğimdir. Dursun Özbek varken Galatasaray'dan önce desteklediğim takımdır ama sen git Tamer Tuna'yı gönder... Bayram Bektaş da fena görünmüyor temiz, karakterli adam ama yani ne bileyim sevmiştik be Tamer hocayı....

Hadi bir de bilgi vereyim;

Kulüp başkanı Mehmet Sepil sadece başkan değil aynı zamanda kulübüm sahibidir. O yüzden transfer döneminde yoldan geçene para saçmadılar...
Konya’dan da mağlup dönerlerse küme düşmenin en büyük adaylarından biri olacaklar.
Küme düşecek gibi. Evet.
Tutun kollarımdan düşerim şimdi.
O düşer mi bilmem de ben her gün düşüyorum göztepe'ye.

Hiç sıkılmıyorum, hep ilk kez görüyor gibi heyecanlanıyorum. Canım benim.
büyük ihtimalle kümeye düşecekler ama üzülme göztepe, olmadı başka bir takım daha alırsınız.

hani ıssız kuytu köşelerden dönmeye ant içmiştiniz? hiç mi umudunuz kalmadı da armanızı sattınız?

ayrıca çok overrated bir taraftarı vardır. erzurumun taraftarı bile bunlardan daha iyi. 7 binlik köy stadlarını bile dolduramadıkları oluyor. ayrıca pek bağırmıyorlar.

neyse yallah 1. lige çomar göztepe...
düşsün ibneler.
Allah’ın izniyle küme düşmeyecek olan takım, bir Rizespor taraftarı olarak Akhisar’a üzülüyorum ama Trabzonspor yalakası Erzurumspor ve şeftalisporun ligden düşmesi bana tarif edilemez bir haz veriyor, Rizespor düşmanları için yaşasın PTT ligi, şeftalispor ve Erzurum seneye PTT’de birbir dibini döver artık.

Göz göz göztepe.
2019-2020 cemil usta sezonu itibariyle spor toto süper lig de mücadele eden takım.
Bu sene küme adayı. Ne oynadıkları belli değil adam gibi tek organize top yapamıyorlar. Beşiktaş göbeğini kaşıya kaşıya 3 attı. Evet.
fener 3 attığında emre'yi övecek beşiktaş 3 atarsa küme takımı.

oytun gibi antik bir troll hala yaşıyor ve futbol konusuyor. çok garip.
geçen yıl bursaspor yerine bu takım düşmeliydi. ama bu yıl düşmenin en büyük adayı göztepe gibi.
Pek çok ilde mutlaka olan semt ya da mahalle ismi. En bilinenleri istanbul ve izmir.
küme düşecekler.
ligin ikinci haftasında ona buna küme düşecek diye sallayan futbol profesörlerinin eleştirilerine maruz kalan takım.

arkadaşlar ligin ikinci haftasındayız.

iki.

2.
en iyi başkanı bulduk derken birden ego savaşlarına kurban giden semtimiz, takımımız.
taraftar başkan arası günden güne geriliyor, eskiden deplasman otobüsüne binen başkan işler biraz kötü gidince önce taraftardan uzaklaştı nedense. vardır mutlaka haklı düşünceleri ancak transfer yapmayarak çözülecek bir problem değil bu.
Düşsün ibneler

Not:35.5
Kendi oynadıkları ligde bir (1) puan almayı başarabilmiş kar(ş)ıyaka amcıklarının düşmesini dilediği takım.

Türk futbol tarihinde bütün oyuncuları yerli olarak 11 Türk çocuğuyla avrupa da yarı final oynamış güzide izmir takımı.
Çok net pozisyonlar harcayan, hele birinde atamadıkları için gol yiyen takım.
an itibari ile sikindirik bir jimnastik klübünün yeşil sahalarda içinden geçmiş bir takımdır.
görsel