bugün

(bkz: Entry girme kıskanıyorum)
mum gibi herifin ona çakmağı 'çakacak' bir kız aradığının beyanatıdır.
Daha önce hiç duymadığım bir fantazi. Önce eriyip sonra katılaşma, iyi de eridikten sonra katılaşmak iyi değilmiş be dostum.
Canim sen kiz değil soba ariyor olabilirmisin? Denilecek başlik.
abaza erkeklerin, çirkin kız arkadaşlarına bana kız bulun diyerek pezevenklik yapmalarını isterken söylediği yalandır.
tüm romantizmin içine sıçaraktan şey dicem xmende bi adam vardı onun gözler baya etkiliydi. bi soruştur bakalım kadın versiyonu var mıymış. çok içten bir istektir ayrıca.
Hande yener'in bir şarkısı aklıma geldi. mum gibi eridim en sonunda diye bir şarkısı vardı.
sözlük kızlarımızın kanabileceği son derece mülayim, romantik istek. aman kızlar dikkat!

ulan bu adam bu sayede sözlükten hatun kaldırsın ben de bütün tasımı tarağımı toplar çeker giderim buralardan.

edit: aman kızlar dikkat!
edit2: aman diyorum!
onunda aynısını arayabiliceği gayet hakkı ve beklentisi olabiliceği için çok da aramaya luzüm olmayabilir, en azından kendim için söyliyim, bana bakıp eriyen göremedim daha, üzüldüm şu an.

edit: burdan tipsiz olduğum çıkmasın, konuştum mu akarım, bu da benim günahlarımdan bir tanesi yada züğürt tesellisi.
senin buz gibi olman ve kızın güneş gibi yakması gerekir.
"kaynama noktasına göre o hacım" şeklinde cevaplanabilecek bir insanoğlu sorusudur.Ve yine insanoğludur ki ; hep daha fazlasını ister.dolayısıyla kaynama noktası yükselir. (bkz: kaynama noktası)
Neden bayanlar aşktan kaçar sevgili sözlük? Bilirler mi ki aşk'ın ardında süprizler, mutluluklar vardır. Daha önce yaşamadıkları farklı heyecanlar, mutluluk sebepleri vardır...

Neden kaçıyorlar, söylesene sözlük, neden?
Ya sevişmek kolay geliyor ya da kıskanılmak ağırlarına gidiyor...!
Gözlerine bakmak isteyeceğim kadını kollarımda uyutmak ve nefesiyle uyanmak isterken...
Neden böyle bir aşktan korkuyorlar, söylesene sözlük...
çok tehlikeli sonuçları olabilir. tam manasıyla eriyebilirsiniz. stephen amca yazmış hep bunları. o değil de bu kitap çok iyiydi.

http://galeri.uludagsozlu...B1z-ar%C4%B1yorum-447899/
(bkz: gözlerine bakmaya doyum olmayan kızlar)
tenhada canı sıkılmış, kızarmış ekmek üstüne sürülecek tereyağı söylemi.
ararsan bulamazsındır. onun sana gelmesi lazımdır.
Sezen'in 20 yıl önce yazdığı şarkıda geçer..

Uçurum uçurum gözlerine, Baktığım sensin..

Demişti, şair.

Kuş ölür sen uçuşu hatırla.
Bir istek.

Kar mısınız beyefendi?
görsel
Kefaret bakışı aranan kişi söylemi.
(bkz: Büyücü goşa)

Tabii göz değil de...