bugün

tv8'in, yani acun ılıcalı'nın yeni yarışması.

http://medyanoz.org/haber...6-Yakinda-TV8-de-Basliyor
Fb tv deki yer6 isimli komik kişilerin komik konuştuğu 6 0 muhabbetini çevirip durdukları programı hatırlattı.
Başvurusu başlamış olup asıl merak ettiğim memlekette o kadar boş işsiz adam varken gidip yine kolej Çıkışlı biÇleri alınıcağını bilmek ne bilim tuhaf be.
(bkz: big brother türkiye)
Zeka geriliği olan insanları ekrana kilitleyecek yeni bir program.
yeni bir tv8 yarışması. evet.
Yarın mülakatına katılacağım yarışma. Farkımı ve tavrımı ortaya koyup kendisine de katılmayı hedefliyorum. Bekle beni büyük jüri, çok keyifli bir mülakat geçireceğiz.
Başvurduğum ama siklenmediğim tv8 yarışması.
(bkz: maybe one day)
bbg sevenlere gün doğdu. tv8 de başladı.
bundan sonra göz7 diye bi şey çıkmalı. çıksın çünkü. 7nin başı mı kel.
erdi denen dolmuşçunun iyi bi dayağı hak ettiği yarışma..
bikinili kızlar haricinde minyatür survivor olan yarışma.
rezillik. tv8 klasiği
yarışmacılardan fatih kılıçarslan bundan seneler evvel lisemde beden öğretmeniydi. cok artist bir adamdı. o zamanlar da ayar olurdum bu tıfıla. tören zamanları şovmenlikler yapardı kürsüde. şimdi şöyle bir baktım da oradada aynı şovmenliklere devam ediyor.
biri 2 yıl önceki beden öğretmenim...
tipik tipik tiplerin toplandığı yarışma. acun biliyor bu işi. evet.
her zaman ki gibi beyin siken malların buluştuğu yarışma aq sen yarışma yapma siktin Türkiyeyi ya bu ne böyle yok bilmem ne savaşları yok bilmem kısmetse ne vb. amina koydunuz türkiyenin.
Ülkemiz insanının tv konusunda ne kadar aptal bir bağımlılığına sahip olduğunu gösteren program .ve bunu ciddi ciddi izleyen bir kitle var.
Mantığı olmayan yarışma. Ama kadınları taş gibi.
Acunun milleti aptallaştıran yarışmalarından biri daha. izlemiyorum, izlettirmiyorum. izlemeyin, izlettirmeyin.
Bi kaç gündür denk geliyor bakıyorum.

Bu aralar tüm yarışmalar bi ev içinde

Gelin evi, ben bilmem eşim bilir evi bla bla bla...
Şükür önce burada gördüm ve TVde denk gelisem karşısına tedbirli çıkacağım.

Acun yapımları narkozdan başka bir sey değil.
(bkz: sorry i am not sorry)
Sadece bir kere izleyerek tam bir fiyasko olduguna karar verip izlemeyi biraktigim program. Acun amatorlesiyor musun yoksa paran cok bizimle egleniyor musun anlamiyorum.
Bu erdi var ya bu erdi hani arkadaş ortamımda kimsenin sallamadığı herkesin dalga geçtiği bundan mütevellit farklı bir ortama girince poz kesen ancak kısa sürede foyası ortaya çıkan tipler var ya aynı o lan. Olduğundan daha iri görünmek için Aydemir Akbaş gibi yürüyor. Komik. Bulut olur, Ramazan olur alsa bunu duvardan duvara çalsa, ah bi çalsa, içimin yağları erise.
6 sı ne oluyor?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar