bugün

arkadaş ben anlamıyorum bunu. iç çamaşır dediğin en nihayetinde evde yalnızken falan da giyilebilen, rahat, pamuklu ve misk kokulu olur. bak üret bunları, yani baksır kendinden oda spreyli olsun. bir şey dersem namerdim.

ama bi etiket koyuyorsun marka tarihçesi üzerinde. gripin kutusu gibi amına koyim her yerinde de yazı var. sonra kaşın kaşın dur. kırk yılda bi çatal gösterelim desek orada a4 kağıdı gibi bir nesne.. oldu mu böyle hiç? olmadı.
sadece g.tten değil böbrekten faks çıkıyormuşcasına uzun kazak etiketi de vardır. iyi bakarsanız orada bir makas işareti var, yani buradan kesin demek istiyor. kesin kurtulun.
o baksırı , atleti giyen adamın etiketini kesen bir eşe sahip olunmadığını gösterir. yazıktır. bu adama acıyın.
Eger intimissimi den alinmissa o etiket kesinlikle bir faks degildir. Insan haklari evrensel bildirgesi falandir.
2 boxer dan kesilen etiket ile 1 boxer daha elde edilebilir o değil firmaya zarar arkadaş.
Insan etiketidir.
etiket dönmesi olamaması dilenecek durumdur.
bir de kesmeye uğraşılan etiket.
Çağ etiket çağı . instegramda boxer ının etiketini çekip tagleyen insanlar görmeye başlıyacağız yakında.

(bkz: Benim donum şu marka Alın amk)
Öncelikle; (bkz: yaran başlıklar)

olur olmaz yerde kaşınmaya sebebiyet vererek erkek kişisini madara edebilecek olan etiket. kesilmesi şart.
fındık kadar tangalardaki etiketlerden daha iyi durdukları düşünülmelidir. üzerinde yıkama talimatı da tangay amı diye düşündürür.
tanga mı giyiyoruz boxer mı anlaşılmayan durumdur. Rahatsız eder.