bugün

Orospuluğu tartışılır. Ancak kezban olduğu kesin olandır.
Got cebine telefon koymayi bu kadar buyutup altinda anlamlar aramayin aq.
Anlik yapılan bisey sonrasinda o telefon ordan alinir. Telefonun got cebinden calinma olasiligi yuksek.
telefonu göt cebinde taşıyan yazar beyanı. çakal, piyasa yapıyor.
kızlar likralı pantolonlar giydiği için ön cebine telefon koymaları çok abes olurdu. bu yüzden arka ceplerine koymayı tercih ediyorlardır diye düşünüyorum. her yapılan hareketin ucunu orospuluğa çıkarmanız baya gereksiz.
Ben anlamıyor bu herifler ne demek?
By, telefon fetişisti iftirası. inşâllah 25 yıldan başlar amünüm.

Lann, o arka cebe konan telefon seni bu kadar tahrik ediyorsa çekinme o.ospunun hası benim de, içinde gezdirdiğin o.ospuluğu başkalarına yaftalama.

Seni bi dövmem lâzım, ön cebinden konum at pls.
kesinlikle annesinden kız kardeşinden tecrübeli olan insanların konuşacağı konu alkışlıyorum.
Dar şeyler giydiği için söylenmiş olabilir.
Aklı başında yazan, takilan herkesi tenzih ederim ama bu nasıl bir orospu çocukluğudur?
Beyin yerine göt taşıyan ne kadar mahlukat varsa burada mı peydahlandı yahu?

Trol deyip geçiyoruz çoğunu da böyle gerizekalılarla bir mecrada bulunmak bile komik.
Bokunuzda boğulun andavallar.
Kadın pantolonlarının ön cepleri erkeklerinki kadar geniş değil. Bazen elim bile girmiyor oraya benim. Arkadaki cepler doğal olarak daha büyük rahat oluyor öyle seni niye gerdi ki?
Zayıftır , kilolu olsa koyamazdı ya da telefon eğildiği an fırlayıp giderdi.
Kafasının içinde beyin yerine göt taşıyan bir mahlukun beyanı. Böyle olunca ne olacak fikir yerine ortalığa pislik saçacak.

Estetik olarak beğenmeyebilirsin, görüntüsü hoşuna gitmez eleştirisin anlarım ama hoşuna gitmeyen her hareketi yapan insanı orospu diye yaftalamak neyin kafası?

O kucumsediginiz herkese hakaret etmek icin adını andığınız Orospular sizden daha dürüst.

Keşke telefon kamerasının merceği kadar beynin olsaydı. O kızın cebine koyduğu telefon bile sizden daha akıllı.
bir kizdan duydugumu size aktariyigim tamami ile gotunu göstermek icin.
Nedir bu orospuluk allasen.
Nefes alan kız? Aaa çok ayıp onu es mi geçtiniz? Belki başka cebi yok.
Yanlış iddadır.
Kızın göt cebine telefon koyma amacı.

Kamerayı açıp götüne kimlerin baktığını seyretmektir. Bu idda daha gerçekçi oldu.
dikkat çekme amaçlı saçmalama refleksidir. 0 - 6 yaş grubunda bu davranış tipini gözlemlemek mümkündür. Günümüzde ise radyasyon, gdo' lu gıdalar ve baş bölgesine darbe alma sonucu ileriki yaş gruplarında da karşılaşılan durumdur.
göt cebine telefon koyan kizin götüne bakanda orospu cocugudur.
anasından bilen yazar beyanı.
önemli bir beyandır.
Telefonu genelde titreşime aldığından ötürü doğru olma ihtimali yüksek olan bir teoridir.
olm siz ne tür manyaksınız ya.
orospu olmasa bile muhtemelen arkadan gelen erkeğe beni takip et bi yerde buluşuruz mesajı veren kadındır..
Süphanllah Bismillah.
görsel
“ orospu olmasa bile muhtemelen arkadan gelen erkeğe beni takip et bi yerde buluşuruz mesajı veren kadındır..”

Olm siz neden böylesiniz lan, neden her kadına potansiyel orospu gözüyle bakıyorsunuz? Sizi büyütürken ne yedirirler, ne içirdiler, nasıl ahlak verdiler de böyle oldunuz?