Afedersiniz ama “ay götüm” der yoluma bakarım.
Allahın paçoz karısı. Seni mi dert edicem.
Aferin ona. Bu saatten sonra biricik aşkopiripellam kocam sadece benim. Kendi kendilerine savaşı kaybettikleri için kocama zafer nişanesi olarak meyveli tabak hazırlarım. Erilim erkeğim bana kaldı oh.
sözlükte başlık açardım.

(bkz: görümcenizi banyoda yıkar mısınız)
bir daha görümcemem.
Görümcesi olanlar düşünsün ehehe.
karımı banyoda yıkardım...
Ne ara kadın oldum da, kocaya gittim diye derin düşüncelere dalar, çözümlememi yaptıktan sonra da, görümcemi isabetli kararından ötürü tebrik ederim.
mına koyardım.
Sktrsn gitsin oyyoşbuuuu.
Ben de görümcemi engellerim.

Napacam.
görmezden gelirim. dur lan benim görümcem yok ki
Siz ne hainsiniz ya. Başkalarının canını sıkan şeylerle nasıl böyle hunharca alay edebiliyorsunuz, hayret. Ben farkında değilmişim gibi yapardım. Bu durum eşimle aramı bozar mı diye sıkıntı yapardım. Onun dışında no problem.
can sıkıcı bir durum. ne yapayım engellerse engellesin de derdim.
Börülce ısmarlarım hahayytt.
çok sorun etmem. isteyen istediğini engeller takipçi listemi silah zoruyla tutmuyorum. fakat biri beni engellediyse genelde bana sataşan ve kavga edip ağızlarının payını verdiğim tipler oluyor. umarım böyle olmaz.
geçenlerde kuzenim eşinin doğum gününün olduğu bir video paylaşmış. ben de kutlamak için sosyal medya üzerinden eşine mesaj atacaktım. ama o da ne ? beni takip etmeyi bırakmış. ben de mesajı atmadım. o günden beridir de lütfen yüzüne gülüyor ve sorun yokmuş gibi davranıyorum. ama ne arar ne sorarım artık.
'' artık herhangi biriymiş gibi davranırım '' cevabını hak eden soru.
Sülalesi engel atmış bi de sözlüktekilere kızıyor.
Süprüz yaparım..
engelli raporu alırdım.
Umrumda olmaz.
sevinirdim herhalde.
Eski görümcelerim beni engellemediler gizli gizli emekli albaya yatıp beni stalklıyorlar. Hoşuma gidiyor izlesinler bakalım kıskançlıktan saç baş yolduklarına eminim.
ona muhabbet büyüsü yaptırırım !..