bugün

arkadaşlar herkese merhabalar. öncelikle bi kaç şey belirtmem gerek. bu uzun bir yazı olacak çünkü tüm ayrıntılarını anlatarak atlamadan gitmek istiyorum. beni birçoğunuz tanıyorsunuz aslında, size pek de yabancı biri değilim. bu entry yi ve başlığı kendi saf sözlük üyeliğimle yazamıyorum çünkü bunu kendime yakıştıramıyorum. ama olan oldu ve anlatmak istiyorum.

bundan 1 ay önce yeni bir instagram hesabı açtım. nick bir harry potter karakterinden esinlenilmiş. isim kısmında ise bir game of thrones karakterinin ismi yazmakta. yani kendi adım yok. tabi fotoğraflar bana ait. 7 adet fotoğrafım 8 takipçim 11 takip ettiğim ile instagramdayım. 2 hafta kadar önce bigün bir arkadaş bir profile bakıyor yanımda, baktım köpeği olan bir kızın profili. hemen nickini aldım dedim buna yürüyeyim fena değil gibi. 5 harfli bi nicki vardı ki elbette bunu söyleyemem. tesadüftür ki onun da isim kısmında adı yazmıyor. sadece köpek emojisi var. takip isteği gönderdim 1 saat sonra kabul edip geri döndü. 2 fotoğrafını beğendim o da karşılık verdi. instagram dan dm attım.

-bu güzel köpeğin adı ne ?
+carcar (star wars karakteri)
-:)) severim köpekleri
+köpek sevenden zarar gelmez al numaram bu whatsapp den yaz daha iyi. 05XXXXXX

ben tabi bi afalladım. sonra mesaj attım. yalnız bir nokta var ki ben kızın adını bilmiyorum. o da benimkini hala bilmiyor. whatsapp'den konuşuyoruz.

-naber
+iyiyim sen
-iyiyim ben de bildiğin gibiyim. iftarı bekliyorum
+nerde yaşıyorsun ?
-bursa setbaşı.
+hadi ya görükle'de olsan görüşürdük neyse yarına artık.
-bakarız ya görüşürüz dert değil.

bundan sonra görmedi de cevap da vermedi. gece aradım açmadı. ertesi gün öğlen aradı. ya dün bi arkadaşım vardı yazamadım kusura bakma dedi. bugün görüşelim dedi. görükle'ye akşam geleceğim ancak arkadaşımda iftar yapacağımı söyledim. tamam iftardan sonra zaman ayırırsın bana gelirsin dedi. ben tabi bu hızı algılama çabasındayım çünkü yakışıklı değilim bi çekiciliğim de yok ne bu hız demi... arkadaşıma gittim iftardan sonra çıkmadım evden. saat 12 gibi aradım telefonu açmadı. sabah oldu evden çıktık o gün oruç tutmadım rahatsızdım biraz. kahvaltıdan sonra aradım kapalı. açık olsaydı ona gidecektim. baktım telefonu kapalı evime döndüm. uyanınca beni ara dedim o akşam aradı. bu gece bolu'dan bir arkadaş gelecek yarın görüşelim senle olur mu dedi olur dedim.

ertesi gün öğlen 2 gibi aradı. burada iftar yapalım dedi kabul ettim. görükle'de bir lokantada akşam yemeği yiyeceğiz iftardan sonra da birşeyler yapacağız öyle konuştuk. iftarda bi ev yemekleri yapan yerde olacağız. ben gittim 10 dk sonra geldi. fotoğraflarda biraz daha iyiydi ama burada hafiften orta boylu ve kilolu biri geldi. masaya oturdu tanıştık. konuşmalar şu şekilde.

-ya ben seni daha önce görmedim sanırım. biz nerden tanıştık seninle ?
+instagram. hayırdır çok kişiyle mi konuşuyorsun ki hehehe.
-aynen. ne bileyim ekşi inci twitter facebook instagram çok kişiyle konuşuyorum. tatlıymışın ya.
+teşekkür ederim hehehe.
-kaç yaşındasın ?
+22. yani senden 1 yaş küçüğüm.
-hiç göstermiyorsun.

bu sırada çok ama çok boş muhabbetler çevirmeye başladı. ne alakaysa bana akrabalarını köylerini dün yaptıklarını anlatır oldu. yan masada 3 adam var neredeyse yan yanayız onlarla bu da yüksek sesle ana bacı küfürlü konuşuyor full argolu konuşuyor. yetmedi şu sohbet geçti aramızda.

-dün gelen kimdi ya ?
+ekşi'den bi salak ya sabah gitti o da
-onu tanıyor muydun ?
+yok dün ilk kez gördüm ama aptaldı ya. beceremedi bile
-neyi ?
+şimdi burda söylemeyeyim istersen.

yandaki adamlar da bize bakıyor. sonra yemek bitti baya doyduk 2 tur attık çekirdek'in önünden geçtik pia da bi tatlı yedik eve gitmeye karar verdik. 10 dk sonra evine geldik apartmana girdik evin kapısına geldik. kapıyı açtım leş gibi kokuyor. ev bildiğiniz köpek barınağı gibi. böyle iğrenç bir koku yok olamaz da. eve girdiğimiz gibi bu adını bile bilmediğim kız duş alacağım sen de al istersen dedi. yok sen al bakarız dedim. bu duşa girdi ben de onun yatağındayım. evin tüm camlarını açtım ki koku geçmiyor hala. 5 dk sonra geldi sütyensiz sadece belden aşağısı havlulu. sen de rahat ol çıkar üstünü dedi. bu sırada yerde kullanılmış prezervatifler, köpek mamaları ve bilimum dağınıklığa şahit oldum. açılmamış prezervatif kutusu vardı. çıkardım üstümü boxer ile oturdum. pc sini açtı masasına geçip. 5 dk face e baktı sonra kapattı. eee napıyon dedi. senin anlattığın boş şeyleri dinliyorum dedim. ki gerçekten de bir insan bu kadar boş konuşur... uzan da yanına geleyim dedi. yattım. çıkarttı havlusunu. prezervatif şuralarda olmalı diye aradı. buldum. çıkar da tak dedi. mevzuya girdik tabi.

hiç zevk almadığının farkındayım. çünkü algılamıyor zevk bile vermiyor bu seks ona. inanmazsınız ama bi ah bile demiyor. çünkü muhtemelen o deliğe giren çıkanın haddi hesabı olmamış. paralı yapan orospuların bacağını açıp 'yap da git hadi' tabirini anımsadım. dev gibi göğüsleri dikkatimi çekse de neredeyse hiç zevk almadan 2 kez birlikte olduk. bitmeden söyle dedi 2. olanda. çıkarttım oral seks yapacak. prezervatifi çıkarttı oral yaparken bile konuşmaya çalışan bir ruh hastası. seks bitince saat 12 oldu. ben üstümü giyindim. bi su içeyim gidiyorum dedim, baktım çıplak halde yatağına yatmış telefonla ilgileniyor. görüşürüz dikkat et kendine dedi. evden çıktım ve bir daha arayıp sormadım.

şimdi size bu hikaye yalan bile gelebilir. amma velakin olay tamamen gerçektir. ben ise adını bilmediğim ve adımı bilmeyen (beni rehberine X1 diye kaydeden) biriyle seviştim bu birçok erkeğin en az 1 kere yaşamak isteyeceği bir fantezi. ama ben evden çıkınca gerçekten kusma hissi duydum. yani böyle iğrenç bir ilişkim hiç olmamıştı. her gün başka bir erkeğin girdiği bir eve girdim herkesin siktiği bir kızla birlikte oldum iğrenç bir köpek kokusu ile kusma noktasına geldim. ve diğerleri. bir kızın bu kadar rahat olup bir lokantada bile herkesin içinde dün tanımadığı bir sözlükçünün ta bilmem nerden gelip kendisini siktiğini anlatması beni rahatsız etti. sonradan çok pişman oldum gittiğime. çıktığım gibi görükle'de bir arkadaşıma gittim. sanki karımı aldatmış gibi bir psikolojideydim yemin ederim. eve girdim duş aldım kendimi temiz hissetmedim 1 saat sonra yine duş aldım. sabaha kadar rüyamda eski sevgilimi gördüm. sürekli ağlıyordu ki o beni çok etkiledi. ve tüm gece rüyamda kedi köpekleri gördüm. tüm gece köpeklerle konuştum beni kovaladılar falan filan.

2 haftaya yakın bir süredir hiçbir cinsel isteğim yok. her sabaha dimdik uyanan ben 2 haftadır kimseye ilgi duymuyorum ve 2 haftadır bir kere bile cinsel aktivitem olmadı. çünkü o anları yaşayan benim ve o psikolojiyi yaşayan da benim. o gün bugündür bir aseksüel gibi dolaşır oldum.

paris'te son tango filmini bir gün yaşayacağımı hiç düşünmezdim. ama oldu ve olduğuna da pişman oldum.. biraz acele ile yazdığım bir yazı oldu kusura bakmayın.
O değil de harbiden gerçek bir olay.
Şoktayım.
Boşuna demiyolar bursa nın sin city si görükle diye.

Bizzat agzim acik bir sekilde oha yuh diye diye dinledim, keske detaylari da olsa da nasil igrence basit bir dunyada yasiyoruz farkina varsaniz.
öhh neler dönüyormuş la bizim köyde. yalnız inşallah benim ev değildir orası işkillendim şimdi, bu kızdan her şey beklenir.

hikayede bir nokta dikkatimi çekti. mekan isimlerini çekirdek kafe - pia vs. yazmışsın fakat yemek yediğiniz yeri bi restoran deyip geçmişsin. adana sofrasında filan yediniz de söylemeye mi çekindin ? açıklama bekliyorum görükle de restoran var da biz mi bilmiyoz laa. yoksa katık mı bak katık da olabilir.
(bkz: Aids)
son tango olmustur sizin insanliginiz icin. adam gibi adam beraber oldugu kim olursa olsun, o bilmese bile boyle anlatiyor ise adam degildir zaten. nasil igrenc mahluklarsiniz lan siz. yasamissin, bitmis. nerelerde yasadiniz arkadasim siz. yazik.
hayır her şeyi geçtim bir insan nasıl tanımadığı bir kızın evine gider aminakoyim. nasıl bir abazaliktir bu. ulan hiç mi dusunmedin bu kız nedir, necidir, niye beni evine çağırıyor diye. arka kapidan onceden evin içine saklanmış iki tane adam olsa kafana bi tane vursalar sonra seni kacirsalar böbreğini alıp bi köşeye atsalar napacaktin?

not: doğru olup olmadığını bilmiyorum umrumdada değil ama bu salakligi yapacak milyonlarca insan var ülkemizde.
bazı arkadaşlar eleştirmiş hikaye falan demiş ama olay gerçektir. çok merak ediyorsanız bu hikayenin hayali olduğunu düşünen 2-3 arkadaşa kızın profilini atayım gidin konuşun.
Gecelik görükle aşklarından biridir.
Uzun ama okumaya değer güzel bir aynıymış.

Bende görükle'ye taşınmadan önce yaşamıştım ilk maceramı. Nette bir flört sitesinde tanıştık. Kız numarasını verdi aradım. Hatun o kadar rahat konuşuyor ki çok şaşırmıştım. Bir saniye sigara alıyorum marketteyim! falan demişti. 10 dk sonra tekrar aradım görükle'ye gelsene kahve içelim dedi.
Ben Cafe'de falan içeriz sanmıştım. Gece saat 23:00 civarı verdiği adresin önüne gidip park ettim.
Ben kız aşağı inecek de Starbucks'a falan gideceğiz diye beklerken mesaj attı.
+ Kırmızı arabadaki sen misin?
Evet, deyince şu apartman ikinci kata gelsene dedi.
Ulan ilk önce bir korktum, organ mafyası falan olmasın diye. Hatta geri dönecektim eve...
Neyse sonra arabadan indim ve apartmana girip zili çaldım.
Ben merhaba demeden, ayakkabıları içeriye al dedi kız.
Sonra bana kahve yaptı. Daha sonrası malum...
Biz sevişirken kapı açıldı ben yine korktum. Meğer ev arkadaşı elif gelmiş.
Ooo yeni enişte falan dedi.
Sonra gece 3 gibi falan çıkıp gittim. Bir kaç gün sonra bir konsere gittik. Bende yanıma bir erkek arkadaşı aldım. Dördümüz takıldık. Bir daha da görüşmedik. Kızlar üni'den mezun olmuştu galiba. Memleketlerine döndüler muhtemelen. Onlar için görükle de son tango, benim içim ise ilk tangoydu. swh.
'' ben galiba başka yerde yaşıyorum '' hissiyatı vermiş tango çeşidi. nerede o kızlar bir bilsem ?