bugün

zanımca besiktas'in gs'e kaptirdiği oyuncu en azindan sözleşmesini uzatma opsiyonunu unuturak free transfer olarak milli oyunucuyu ezeli rakibine kaptırma adına da bir ilk olmuştur tabi .
servet çetin'in bile bir değer olduğunu inandırabilmek için yeryüzüne gönderilmiş hem kabız hem kraker oyuncu.
gs ye geldigi icin icimin kan agladigi futbolcu.
sadece ilk müdahalelerde etkili bir defans oyuncusudur. Markajında oynadığı topçulara adım attırmaması ile bilinir. zira süratli bir topçuyu tutuyorsa işi biraz zor olur. bir de kalıbının adamı değildir.

http://www.youtube.com/watch?v=u-Y48wavbws

adamlar pes'de bile yapmışlar vallahi...
bi ara transferi ile galatasaray'ı bırakmamı düşündürmüş futbolcudur.

çok korkuyorum sözlük.
sözleşme imzalarken sakatlanmamış olması şaşkınlık veren futbolcudur, alla alla doktorlar bir bakıversin omuzu falan çıkmıştır belki .
bjk nin 1.6 milyonu yerine gs nin 2 milyonunu tercih ederek 400000 liraya bjk yi satmıştır lakin parasını konuşacağımız gün gidip imza attı diyen bjk li yöneticilere ne demeli bilmem. 8 inde başladı transfer, daha ne kadar beklesin adam. imzayı atıp tatile çıktı işte.
ulan iki gün internete girmedik neler olmuş arkadaş. vay anam vay neler dönmüş serhat ya. nasıl oldu? nedir? birisi çıkıp bana şu transferin hikayesini anlatsın. iki günde dünya yıkılsa bu kadar şaşırmazdım. galatasaray' a transfer olmuş. galatasaray defansının yetersizliği ortadayken, son iki sezonda 20 ve 19 lig maçına çıkmış bir oyuncunun transferi ile bu sorun çözülemez. kolay kolay sakatlanmayacak ve kart görmeyecek bir oyuncunun daha transferi şart.
türk kahraman.
(bkz: cam adam)*
edit:imla.
galatasaray'a transfer olmuş oyuncudur. bir beşiktaşlı olarak kardeş kulübümüz galatasaray'a teşekkürü
bir borç bilirim. teşekkürler galatasaray bizi gökhan'dan kurtardığınız için.inşallah yıldırım demirören
de bu jeste karşılık sabri'yi almaya kalkmaz.
Transferi çaylaklıklığıma denk geldiği için ancak şimdi yazabiliyorum.. Öncelikle şunu söyleyeyim ben bir galatasaray taraftarıyımdır. Gökhan Zan'ı hiç bir zaman sevmeyen, itici ve başarısız bulan bir taraftar. gökhan zan ın galatasaray a transfer olması başlığı bana aittir ve bu transfer için asıl düşüncelerimi aylar öncesinde orada yazmışımdır. Aynı şekil bu başlıkta 2-3 entry daha yazmışlığım var ve gökhan zan'ı beğenmediğimi dile getirmişimdir. O yüzden "galatasaray transfer etti diye iyi futbolcu mu oldu" triplerine girmesin kimse. Şimdi bakıyorum yazılanlara. Öncelikle beşiktaş taraftarı için söylemek istiyorum; kendinizi bu kadar küçük düşürmeyin, kendinize güldürmeyin canlarım. Gökhan Zan'ın "bonservis" bedeli ödenmeden galatasaray'a transfer edilmiş olması, gökhan zan'ın milli takımda forma giyiyor olması ve mustafa denizli'nin "gökhan'ın gitmesine şaşırdım, oysa rapor vermiştim" şeklinde bir açıklamasını düşündüğümüz zaman gökhan zan transferinde galatasaray değil beşiktaş hatalı ve her zaman ki gibi "başarısız" olduğunu görebiliriz. "Ohoo iyi ki gitti, galatasaray'a teşekkürler, kurtulduk" şeklinde sadece kendini "avutmaya" çalışanlara gökhan zan'ın, 4.500.000 euro bonservis ücreti ödenerek transfer edilen tomas zapotocny'i keserek, yedekliğe mahkum ettiğini siz daha iyi biliyorsunuz değil mi? Elinizdeki yerli stoper(iyi kötü yedek olsa bile işe yarıyor) takımınıza para kazandırmadan, rakibinize transfer oluyor ve elalem sizinle dalga geçiyor, gülüyorken siz mutlusunuz yani öyle mi? harbiden güldürüyorsunuz insanı.. Ben bunları söylüyorum sakın kimse gökhan zan hayranı olmuş demesin. Hala takımım galatasaray'ın top dağıtmasını bilen sağlam bir yabancı stoper transfer etmesini istiyor veya bu transfer olmazsa eğer gökhan zan'ın değil emre güngör'ü ilk 11'de bekliyorum. Yani söylemek istediğim başarılı olur veya olmaz, kendisini geliştirir, geliştiremez bilemiyorum ama sırf eziklik psikolojisi ile "kurtulduk" muhabbeti yapanlara üzülüyorum. Yarın olur da galatasaray" bu herifi iyi bir bonservis ücreti ile pazarlar ise o zaman ne düşüneceksin, ne hissedeceksin ben biliyorum ama sen bunu görmek istemiyorsun işte. Galatasaray, gökhan zan'ı bonservis ücreti olmadan transfer etmiştir, başarılı olur mu orası bilinmez ama yedek klubesi için iyi bir seçimdir. Sınırlı sayıdaki yabancı hakkı konusunda bir fayda sağlamıştır. gökhan zan'ı sevmiyorum...
kesinlikle ama kesinlikle ilk onbir de düşünülmemesi gereken oyuncu. kendisi ancak servet'in yedeği olur. servetten bile ağır oluşu, kademe hataları yüzünden galatasaray bu sene çok gol yer. servet'in yanına kendi tipinden bir oyuncu değil de defanstan iyi top çıkaran, daha çabuk bir defans oyuncusu alınması gerekir.
oğlunun adını bora koymasını çok istediğimiz futbolcu

(bkz: borazan)
beşiktaş' ın galatasaray' a en büyük kazığıdır.
milli takım stoperini bedavaya galatasaray' a kaptıranların durmadan bok atmaya çalıştıkları futbolcu.
dünkü galatasaray tobol maçında iki kez gol girişiminde bulunmuş ve bu girişimlerin ikisi de taç ile sonuçlanmıştır.
internetten maçın canlı anlatımını takip ederken gördüğüm "ceza sahası içine orta geldi gökhan zan uygun yerde kafa vurdu ve top taca çıktı" cümlesiyle beni yarmayı başarmış,iyi ki kurtulmuşuz dediğim kazma defans oyuncusu.tabi gs bu yıl neler gösterir bilemem.belki kendini geliştirmeyi başarabilir ama zor gözüküyor.
yüzyılın transferi, seneliğine trilyon versen zarar etmezsin, o derece. ayrıca vulvorin aşısı yaptırmış artık sakatlanmayacakmış.
şu ana kadar muazzam bir performans sergilemekte olan milli takım stoperi. tabi yaptığı ilk hata da gene asılıp, kesilecektir ama olsun. genel olarak bu seneyi şu ana kadar ki performansı ile bitirirse gayet başarılı bir sezon geçirmiş olur. sezon sonunda dalga geçen herkese kapağı takması dileği ile. nitekim öyle de görünüyor zaten.
beşiktaş ta oynarken cam adam, galatasaray' a transfer olunca ikiz kulelerden biri * medyanın yalaklığının, beşiktaş düşmanlığının güzel bir örneğidir. biz yinede bu twin towers a başarılar diliyoruz.
Birinci sayfadaki 9. entry'i okuyup ardından şuan ki durumu düşününce "bu futbolcular, ne iyi insanlar" denilesidir.
bir beşiktaşlı olarak sakatlığının ciddi olmamasını ve 4 gün sonraki derbi maçına yetişmesini arzu ettiğim gs'li oyuncu. bari şimdi bir faidesi dokunsun beşiktaş'a. o kadar kahrını çektik bu adamın, bunun bir bedeli olmalı değil mi efenim? aynı oyununun oynasın yeterlidir bizim için.
beşiktaşlıların saç teline kurban olması gereken defans. sivok'u falan oynatsınlar. veya bedavadan gönderdikleri adama para verip kiralasınlar. gökhan zan gibi bi adamı takımda tutmaya güçleri yeterdi belki ama zekaları yetmedi işte.

naparsın hayat!.. şimdi beşiktaş nerde, galatasaray nerde.

tabata'ya da ayrıca selam ederim burdan ahahaha.
muhtemelen 9 eylül 2009 bosna hersek türkiye maçı'na yetişemeyecek futbolcu.
türkiye-estonya maçında sakatlanan futbolcu.