bugün

entry'ler (374)

25 ağustos 2009 west ham united milwall maçı

heyecanlandıran maç. iddaa oranlarına bakarsak west ham 1.25'lik oranı ile maçın büyük favorisi. ama sonuçta büyük bir derbi. sürpriz oynanabilir. ayrıca futbolun sadece futbol olmadığını gösteren maçlardandır.

doğal olacağım diye iğrenç olan insan

ülkemizde örneklerine sıkça rastlayacağımız olaydır.
örneğin geyirmek

milan baros

elano'nun golünden sonra sabri'yi sevinç yumağından tepek taplak atması ile bizleri sevindirmiş golcü. *
http://www.youtube.com/watch?v=IF7n2mvADfA

elano blumer

(bkz: elano kim lan)
(bkz: elano blumer i tanımayan fenerli)
(bkz: çakma elano)
(bkz: kapak)

tanım: galatasaray'ın yeni yıldızı.

gürcan bilgiç

keita ve elano hakkında konuşmaya devam eden kişi. tamam sıçtın da sıvamaya gerek yoktu be.

http://www.sporyazarlari....eita-hikayesi/137836.aspx

gökhan zan

şu ana kadar muazzam bir performans sergilemekte olan milli takım stoperi. tabi yaptığı ilk hata da gene asılıp, kesilecektir ama olsun. genel olarak bu seneyi şu ana kadar ki performansı ile bitirirse gayet başarılı bir sezon geçirmiş olur. sezon sonunda dalga geçen herkese kapağı takması dileği ile. nitekim öyle de görünüyor zaten.

le fabuleux destin d amelie poulain

abartıldığı kadar güzel olmayan, izlerken sıkıldığım film. belki de filmin tarzı bana göre değildi. orasını bilemeyeceğim. ama kesinlikle kült olacak bir film değil. hele bazıları hayatımda izlediğim en güzel filmdi, izledim hayatım değişti diyor. hiç mi film izlemediniz be arkadaşım? bu filmden çok daha güzel bir sürü film var.

ibrahim tatlıses in mal varlığı

hayattan soğutur.

coca cola nın ramazan reklamı hazırlaması

ramazan reklamı hazırlaması doğru mudur, yanlış mıdır bilmem ama reklam filminin başarılı olduğu da bir gerçektir. güzel yapmışlar.

sevgilinin yalancı olduğunun öğrenildiği an

(bkz: tüm insanların yalancı olduğunu anlamak)

pop müzik

renkler ve zevkler tartışılmaz tamam ama bu müzik türünü kim hangi zevkle dinler anlayamıyorum. bu kadar mı boktan şarkılar çıkar bir müzik türünden? ulan arabesk dinleyenleri bile anlarım ama bunu dinleyenleri anlamıyorum. son olarak azalarak bitsin.

sadece karakterleri için okunası kitaplar

fareler ve insanlar- lennie.

laf atmak

geçen gün arkadaşım olan hayvandan "donun olayım osur osur parçala beni" şeklinde olan versiyonunu duymuşluğum vardır. o andan sonra hayat bir anlamsız geldi.

diego lugano vs servet çetin

birisi yabancı olsa avrupanın her takımında oynayabilecek iken diğeri iki ay boşta kalmasına rağmen tekrar fener'e dönmüştür. bir de lugano daha çok gol atar. ama bu arkadaşlar defans olduğu için pek önemi yoktur.

fotoğraf çekemeyen japon

yüzemeyen balıktan bir farkı yoktur.

dünyanın dörtte üçünün sivaslılarla kaplı olması

son günlerde sözlükte görünen en doğru tespit. kim ile tanışsam, konuşsam sivaslı be arkadaş.

dünyanın en iyi kalecisi

(bkz: julio cesar)

dünyanın en iyi kalecisi

(bkz: türkün gücü)

the thing

1982 yapımı john carpenter filmi. izlediğim en güzel bilim-kurgu, gerilim filmlerinden. ne varsa eskilerde var zaten dedirtir.

yakışıklı futbolcu

(bkz: harry kewell)
(bkz: steven gerrard)