bugün

(bkz: yaran olaylar)
diğer futbolcuların 'ne yapıyor la bu amk salağı?' bakışları ve kuğunun gökhan'ı takmaz tavırlarıyla koparmış fotoğraftır.* karikatür gibi.*
--spoiler--
al kanka ramazan pidesi bunlar orucunu aç
--spoiler--
(bkz: kuğular için iftar vakti)
kuğu pideyi almazsa, umut sarıkaya tipi mutsuzluk kategorisinde başlarda yerini alır.
iyi niyetli bir harekettir. hayvan pide kuyruğunda mı beklesin?
hayvanları hayvanca sevmek cuk oturur herhalde.
baki mercimek, sabri sarıoğlu ve ibrahim üzülmez'de okeye 4. arıyorlardı zaten.
iyi, uzatırken omuzu çıkmamış. nasıl cesaret etmiş yahu?
cam adam'dan beklentilerin üzerinde bir hareket olmuştur. ulan bari lakabının hakkını verip, pideyi parça parça edip de verseydin. *
ibrahim tatlıses'in martıya lahmacun atması kadar normal bir davranıştır. *
al olum ye olum hadi bobi şeklinde de konuşmuştur kesin kendi yiyemez o pideyi kuğuya veriyo çok büyük topçu bu çocuk haa.
oldukça mantıklı bir harekettir. ya ne yapacaktı adam. martılara simit fırlatır gibi pideyi kuğunun kafasına mı fırlatacaktı.

yemin ediyorum işyerimde saçma sapan gülüyorum herkes bana bakıyor ya.
elinden yedirmek istedi herhalde. başka nasıl bir açıklaması olabilir ki? şaka gibi.
Milli takım ve galatasarayın defans oyuncusu Gökhan Zan ,takım arkadaşlarıyla çıktığı bir gezi esnasında suda gördüğü kuğuyu yemlemek isterken ,kuğunun "üç çocuğum var,günlerdir boğazımızdan bir lokma ekmek geçmedi abi" serzenişi üzerine yarım pideyi cömertçe kuğuya uzatıyor.Pideyi ağzıyla taşımaya çalışan kuğunun ağırlık sebebiyle boğulduğu da gelen bilgiler arasında.
gökhan dikket etsin sakatlanmasın.
verdiği pide de boğazında kalır hayvanın.
olaydan şu anlaşılır; gökhan zan türktür.
türk halkının paylaşımcı yapısını gösteren eylemdir.
(bkz: peynirde olaydı eyiydi)
(bkz: kuğu kadar beyni yok beyler)
yanında katık olmadan, sadece yavan ekmek uzatarak ayıp etmiş.
sabri sarıoğlu'nun kuğuya trabzon ekmeği fırlatmasından daha dost canlısı bir harekettir.
en azından et falan vermemiş yine biraz daha masum olan yaran olay.
gökhan zan denen futbolcu arkadaşımızın futbolunun neden gelişmediğini anlatan bir fotoğraf karesi. kendisi paylaşımcıdır o ayrı konu lakin insan bir hayvanın zerafetine bakar ondan sonra da biraz düşünür değil mi?
kuğuda olm ben onunla doymam ki bakışı var.
güldürdü. ama helal olsundur. en azından düşünmüş.
yarım ama o tam pideyi atsaymış ya önüne *