bugün

fenerbahçemizle nikah tazelmiş 2 yıl daha sözleşmesini uzatmıştır.
2011-12 sezonunda
10 üzerinden
4 ortalamayla oynamış futbolcudur.
hele ki bir önceki sezon gösterdiği performansın
ne kadar üst düzey olduğunu düşünürsek.
otur!
sıfır!
çok kral adamdır.

görsel
futbolu kadar adamlığı da müthiş olan fenerbahçeli futbolcu.
tabiri caizse adamın hammaddesidir. sırf fenerli diye küfredeceğiniz zaman aklınıza bu gelsin:

görsel
bir beşiktaş taraftarının anladığım kadarıyla maddi yardım istemesini geri çevirmemiş futbolcudur. galatasaraylı olmak, her fenerbahçeliyi gömmek değildir. ki biz gökhan gönül'ü takımımızda görmek isteyecek kadar severiz. gömülecek fenerbahçeli futbolcular bellidir. zaten onlardan, gökhan'ın http://galeri.uludagsozluk.com/r/286819/+ örneğinde gerçekleştirdiği insanlığı beklemiyoruz.

yine de, bana kalırsa gökhan yanlış yapmıştır. "abi ben de zor durumdayım" mesajları haricinde mesaj alamaz hale gelebilir.

her şeye rağmen (bkz: helal olsun)
adamsin adam

görsel
galatasaray fener'e sokunca acayip insanlara benzeyen varlık. olm o surat yapısı ne lan? ahah
adamdır.

adamlığını seksi kulüp taraftarları sorgulayamaz.
fenerbahce’de alex de souza’dan sonra bildigim tek adam gibi adam kendisiydi, ancak geri vites yapmasiyla nasil bir adam oldugu anlasilmistir.

tabi objektiviteden uzak sikeci motor cocuklari pek anlamaz bu isleri. adam demeleri normaldir.
twitter' da kendisinden yardım isteyen kişiyle hebelebe hübelebe olmuş fenerbahçe' min en adam futbolcusudur. ulaşmış ulaşamamış bişeyler olmuş falan filan. en azından adamla bağlantıya geçmeyi deneyebilecek kadar adamdır. şimdi ben seksi kulübün oyuncularına sırayla tweet atıcam abi dardayım yardım edin diye bakalım kaçı geri dönecek? melo' ya köpeğimin ziki kalkmıyo bi el at da kalksın şeklinde yazmayı planlıyorum.
seksi bir fransız orospusunun çocuklarının sardığı fenerbahçeli futbolcu.

hani adam türkiye deki gelmiş geçmiş en iyi sağ beklerden ya, hani biz bunu zamanında bunların elinden almışız ya, hani bu adam karakterli düzgün bir futbolcu ya, hani bunların yöneticisinden futbolcusuna hepsini toplasan şu adamın karakterinin yüzde 10 u etmez ya ondan işte böyle arkasından havlamaları.

siz havlamaya devam edin, biz kaldırdık geliyoruz.
dün oynanan vaslui maçında 2 asist yaparak asistlerine devam etmiş sağ bek.
çirkin şansı olan adam. daş gibi bir karısı vardır.

ayrıca ramos benzeri çıkışlarına aşığım bu adamın. mevkiinin hakkını verenlerden. sağ bek sen oldukça güvende adamım!
12 ağustos 2012 süper kupa maçında galatasaray'a karşı forma giyemeyecek olan futbolcu.
sakatlığı sebebi ile.

galatasaray taraftarı olarak beni sevindirmiş durumdur.
geçmiş olsunlarımızı iletiyoruz bu arada kendisine.
türkiye liginin en iyi sağ beklerinden biri.
Yine bir galatasaray maçı öncesi sakatlık haberleri çıkan futbolcu. Bunun arkasından, stoç, show, alex ve volkan'ın da sözde sakatlık haberlerini bekliyoruz. Bu arada kesin ilk yarıyı kapatmıştır ancak son anda galatasaray maçınada yetişecektir. işte böyle ilginç bir sakatlıktır bu.
sakatlığından dolayı sağ bekte orhan şam ın oynayacağını ve galatasarayın sol kanadında amrabatın olucağını düşünürsek, hiç iyi olmadı.
Fenerde yokluğu en çok hissedilecek futbolcuların başında gelen mübarek.
(bkz: müzmin sakat)
Fenerbahçe'de, volkan'la birlikte yürekten oynayan iki futbolcudan biri. Tek başına fenerin bütün yükünü omuzlayabilecek fedakarlıktaki ender oyunculardan. Onun yokluğunda fener bir hayli zorlanacaktır. Ne kuyt ne stoch ne de başka biri; ek olarak sadece volkan da maçta olmasa fenerbahçe'ye maçı kaybettirmeyecek tek bir futbolcu yok.
gökhan zandan daha fazla sakatlanıyor.hatta adam her maçta antrenmanda sakatlanıyor.ama onun haricinde çok şahane oyuncu,beşiktaşda görmeyi çok isterdim.

(bkz: ismi gökhan olan futbolcuların sık sakatlanması)
(bkz: orhan şam)
fenerbahçedeki ilk 2 bilemedin 3 senesinde sakatlandığını görmediğimiz, helal olsun be her maç 90 dk oynuyor koşuyor mücadele ediyor dediğimiz ancak son 2 yıldır sakatlıklardan adam gibi oynayamamış türkiyenin en iyi sağ beklerinden biridir.

kondisyonerlerimizde mi sıkıntı var acaba n'oldu bu adama yahu?
cam adam olma yolunda adım adım ilerlemekte olan futbolcu. orhan, gökhan abisine saygı duymayı bırakıp elinden formayı kaparsa fenerbahçe için en iyisini yapacaktır.