bugün

Hastaneye götürüldüğüne dair rivayetler olan futbolcumuz.

Umarım sadece rivayettir.

Edit: Gerçekten hastaneye kaldırılmış.
3 hafta sahalardan uzak kalacak oyuncu. umarım beşiktaş maçına yetişir.
bugünkü derbiye ilk 11'de başlayacak. sakatlığı düzelmiş. güzel haber.
tartışılmaz türkiye'nin en iyi demiryolu aracı.

(bkz: lokomotif)
"günün röportajı" programında taraftarlardan gelen soruları yanıtlamış.

http://www.ntvspor.net/ha...on-olalim-3-yil-olmayalim
dün oynanan 17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçında açık ara takımın en etkisiz adamıydı. uzun zaman sonra bu kadar etkisiz oynadığı bir maç gördüm. ama olsun olur bunlar o yine de o mevkinin en iyisi. toparlanacaktır.
aykut kocaman tarafından 18 kişilik bursapsor maçı kadrosuna almadığı futbolcu.
(bkz: fenerbahçe de gökhan gönül şoku)
gönüllerin gökhan'ı ve amatör ruh...

http://www.ligtv.com.tr/h...n-sesimizi-duydu?cstwit=1
yardım konulu videodan sonra samimiyetine inanmadığım futbolcu.

yardım mı yapmak istiyorsun? gider, yaparsın yardımı. yayıncı kuruluşu da işin içine katarak neyin yardımını yapıyorsun ki...
kendini bitirmiştir.
kendini daha da geliştirmek adına yeterli çalışmayı yaptığına inanmıyorum ben bu adamın.
ve avrupa ya gitmemesinin nedenini de oradaki zorlu idmanlar olduğunu düşünüyorum.
uyumayı yatmayı seven bir oyuncu. son antalya maçında da uykudan yeni kalkmış gibiydi.
karakterine dil uzatmak için önce aynaya bakılması gereken futbolcu. sen ne kadar adamsın ona bakarsın sonra bu adamın karakterini tartarsın.
kendisi fenerbahçeli'nin allahıdır ama bu sezon kendinden bekleneni veremedi.
son bir yıl içinde cafu'dan ibrahim üzülmez'e evrilmeyi başarabilmiş futbolcu. beceri kapsamındaki tüm nitelikleri gitmiş geriye eski halini aratan yarı çürük fiziği ve kendisine faydadan çok zarar getiren hırsı kalmış.

bundan sonra aklını karıştıran avrupa hayallerini falan unutup takımda kendine yer etmeye çalışmalı zira şu haliyle fenerbahçe için bile yeterli ve üretken olmaktan çok uzak.
bugünkü maçta depar üstüne depar atıp yorulmak nedir bilmeyen cesur yürek.
--spoiler--
Gökhan Gönül: "iş koreografi yapıp Fenerbahçe ile dalga geçmek değil iş sahaya çıkıp kazanmaktır."
--spoiler--
galatasaray'a yakışan sağ bek kontenjanını doldurmuş sabri sarıoğlu'nun insan versiyonu.
sabri nin mevki olarak fenerbahçe deki muadili. gel de çemkirme.
--spoiler--
Gökhan Gönül: "Gerekirse Trabzon'a ölmeye gidiyoruz."
--spoiler--
twitter'da şöyle bir tweet atmış fenerbahçe efsanesi;

--spoiler--
Bir kac ts taraftari tweet atmis bana.takimimizi ölümüne destekleyip sizi yenicez diye.bilmiyorki biz oraya gerekirse ölmeye geliyoruz.
--spoiler--
ortamı germesine gerek olmayan futbolcu.
yaptığı fedakarlıklarla fenerbahçeli nasıl olunur gösteren futbolcu. ölmesi gerekirse gerçekten ölecektir.
"trabzon'a gerekirse ölmeye gidiyoruz" diyen fenerbahçeli futbolcu. ben de bir trabzon'lu olarak cevap vereyim; sizin ölünüz bizim işimize yaramaz, bizim işimiz diri olanlarınızla, merak etme ölmezsin ama ölmek için çok dua edeceksin.
hadi inşallah diyerek trabzona yolcu ettiğimiz futbolcu.
türk futbol tarihinin en overrated futbolcularından biri. gereken yapılacaktır hiç merak etmesin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar