bugün

literatüre adı geçsin diye yazıyorum, zehir gibi çocuktur. zeki ama çalışmıyor cinsinden.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, daha fazla büyümeden aldırılması gereken çocuktur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, ayıp eden çocuktur. sen çalışma sonra kopya çek.olur mu öyle deyyus?
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, etajer olarak kullanılması gereken çocuktur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, en ön sırada da otursa kopyayı çeker bu. kafa o kadar çalışıyorsa muhakkak yapar yani. * *
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, literatür kitabından adamı soğutur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, ilerde köşeyi dönme hayalleriyle yanıp tutuşacak çocuktur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, zihni fikri parlak insandır.
hem dersini bilmiyor hem de şişman herkesten şeklinde tanımlanabilecek çocuktur.
literatüre namı geçsin diye yazıyorum, şişman çocuktur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, terlediğinde göbek katları arasındaki kopyalar silinecek ve sınav anında üzerine hüzün çökecek çocuktur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, çocuk dediniz bu resmen einstein çıktı.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, askere kadar o kilolardan kurtulmazsa başına dert alacak çocuktur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, kilolu çocuktur, ileri görüşü sıfırdır.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, cengiz baba dinlerse iki günde eriyip iğne ipliğe dönecek çocuktur.
literatüre adı geçsin diye yazıyorum, apış arasına kadar kopya yazan kız kankasıdır.
literatüre b.ku çıksın diye yazıyorum çocuk obezdir.