bugün

Malum yaz geldiğinde daha çok akla gelen, mekik vb hareketlerin öncelikli olduğu yöntemlerdir. * *
göbeğe banyo yaparken, şıp şıp şıp diye vurarak masaj yapmak.
(bkz: şaka lan şaka denemeyin)
göbeği eritmenin en kolay yolu çılgınlar gibi sevişmektir.
göbeğine göre değişen yollardır.
(bkz: mezoterapi)
elektrikli süpürge ile yağları almak.
spor yapıp az yemek yenirse mutlaka kilo verilecek ve o göbekten de eser kalmayacaktır.
kesinlikle koşu ve bol su içmektir. hatta mümkünse carlos deparı atın. **
(bkz: diyet)
denizde yüzerken yaşı ilerlemiş ablalarımdan gördüğüm hareketler. eller birleştirilip yukarı aşağı ve ileri geri yapılarak suda bir dalga oluşturulur bu dalgada göbeğe çarpar ve kilo verilir.
(bkz: diyet ettim allah rızası için rejime)
düzenli yürüyüş ve az yemektir. birde karın hareketi yapın efenim.**
(bkz: ben kendimden biliyorum)
göbek eritmek için başvurulan yöntemlerdir. göbeğinde birikmiş yağ kütlesi olmayanlar için gerekli bi olay değildir. zira bu yöntemler insanı şekilden şekile sokuyo. neyse, öncelikle sert olması tercih edilen bir zemine uzanık bi pozisyonda, sağlık topu adını verdiğimiz haddinden biraz daha ağır tam olarak yuvarlak olmayan topu bacaklarımızın arasına alıp, topu bacakların dik olması kaidesiyle ellerimize verip tekrar alalım ve bu hareketi sürekli tekrarlayalım. bu hareket 10'ar lık setlerle 3 yahut 4 defa tekrarlanıp, kesinlikle gün arası konularak uygulanmalıdır. for example:2 yada 3 günde bir. bu hareketi milyar yılda yapsanız göbekte bi erime olmamakta, kendim test ettim, buna istinaden bu seviyeye kadar siz sevgili sözlük yazarlarını bunu okutmakla meşgul ettiğim için özür diliyorum.
(bkz: göbek atmak)
dans ederek kilo verdiren alternatifler uzun zamandır mevcut.
testere 6 da ki yöntem en iyisidir, kökten çözümdür göbek sorunu olanlar için.
göbeği tehtit ederek -bak erimezsen sana bi daha mama vermiycem demektir..
gençseniz koşudur arkadaşım...düz koşu, kros, jogging, tempolu koşular gayet uygundur...yalnız koşularınızda esas olan sürat değil devamlılık olmalıdır...zamana yaymalısınız...insanda yağ yakımı nabızın 120 nin üstüne çıkmasıyla başlar...ama birden çıkarmanız bir işe yaramaz...devamlılık esas olmalıdır...yağmurluk türü birşeyin içine teri emecek bir penye tshirt giymeniz daha iyi olacaktır...spor yaparken penye altına atlet giymek özellikle biraz da kiloluysanız sizi bunaltacaktır...rahat bi tshirt giymek lazımdır...bunun yanında elbette yemeklere dikkat etmek lazımdır...sadece sporla yada sadece boğazdan kesmekle kilo vermek hem zor hem de sağlıksızdır...ama ikisini ölçülü ve iradeli biraz devam ettirirseniz farkı farkedersiniz...zannedildiği gibi sadece mekik çekmekle göbek üstü yağları yakılmaz...sadece kasınızı çalıştırırsınız..oradaki kaslar yağları yemez yutmaz...koşu en iyisidir...tabi yapabiliyorsanız hafif boğuşmak da işe yarayacaktır çünkü vücudunuzun heryeri çalışmaktadır...dahası için: *
az yeyin, götünüzü kaldırın ne yöntemi amına koyim. çok çalışmaktır.
(bkz: seks)
kesinlikle spor yapılmalı aksi halde sadece diyetle olmaz.
(bkz: mekik)
kendini olmadığına inandırmak.
Afrika'ya gidip orada 5 yıl yaşamak en ideali.
denizde, havuzda elinizle göbeğe su çarpmak diye bir yöntem de varmış ama işe yaradığını görmedim.
pilates. ama öyle çok kilonuz varsa tek başına işe yaramaz. beliniz 70 falansa 64 e falan indirir, sıkılaştırır. hem pilates her türlü yararlıdır. kesinlikle öneririm.
herkes diyet peşinde , zayıflama peşinde bir kişi de çıkıp kilo almanın yöntemleri , en kolay yolları diye başlık açmaz diye isyan edilecek hödö.