bugün

seçilmiş kişidir.çok yeteneklidir.aynı zamandada çok sabırlı olan abimizdir,candır.
(bkz: half life yi 45 dakikada bitirmek)
kolaydır, yani kolaydı... baya bi oldu oynamayalı ama sevkü sefaydı oynamak.
mutlaka belirli görevleri atladığı için bitiremeyen insanın kıskandığı insandır.
küçük ergenlerimizin idolüdür ayrıca.
o zamanlar interneti olmayan insandır. benim yoktu mesela. daha da kötüsü, ekran kartı yetmiyordu. dona dona bitirmiştim. ey gidi günler be. azim vardı azim. şimdiki nesil her oyunda hile peşinde.
nası bitirmiştir çok merak ettiğimdir...hiç mi zor durumda kalınca "aspirine" yazmadı bu abimiz, hiç mi köşeye sıkıştırıldığı zaman "nuttertools" yazmadı, hiç mi tam görevi yaptım derken rampadan suya düşüp g.tü kurtarma adına "seaways" yazmadı?
olmayan insandır. en azından hepimiz bir kere küçücükte olsa bir şifre yazmışızdır.
(bkz: insan dışı varlık)
bilgisayar kasasının yanında bir de lazımlığı olan insandır.
o nefret ettiğim helikopter bölümünüde geçmiştir.candır.
lahmacuncuya bahşiş veren adam gibidir.candır
namuslu devlet memurları gibi bir şeydir. candır.
daha üreme yolu ile üretilmemiştir.
(bkz: henüz üretilmeyen model)
ibne gibi top gibi bişeydir, candır.
(bkz: oha)
o adam bozayı hakediyor. tebrikler.
şifreleri bilmeyen insandır.
yok oğlum öyle bir insan, kandırmışlar sizi.
oyunu gerçekten bitiren insandır. zaten şifre denilen olay oynamayı beceremeyen ameleler oyunu silmesin, talep görsün diye ek olarak çıkartılan bir hile. şifreyle oyun bitirmek çekilmiş bir filmi izlemek gibi bir şey işin saçmalığı da burada zaten. adamlar oyunu bitirme hilesi çıkartsalar atıyorum şunu şunu yazınca oyun direk bitiyor bak deseler senin gelip bu hileyi yazman aspirine yazarak oyun bitirmenle aynı olaya denk gelir aslında. ya da o bile bayar hatta, yaz silah hilesini küçük kız çocukları gibi önüne geleni tara, paralarını topla felan helikopterlere polislere arabalara ateş et akşama kadar mutlu mesut yaşa.
var olan insanlardir.

cunku oyunu hilesiz bitirmek mumkundur.

adi ustunde "hile". oyun oynama esnasinda legal bir sey olsaydi adi hile olmazdi zaten. yani sabredemeyenlerin veya cabuk sıkılanların oyundan vazgecmemeleri icin yapilmis ekstra sey.
Annemin dediğine göre komşumuzun çocuğuymuş. Basiretli, inatçı, sabırlı insandır.