bugün

benikalmiş, aferinmiş, tarafaluymuş... alayı yalan alayı! ulan nerdeyse çeyrek yüzyıldır yaşıyorum ama şu ömrümde hiçbir grip ilacının ne kendim üzerinde ne de birbaşkası üzerinde etki yaptığını görmedim. hayır antibiotik de değiller ki vücut bağışıklık kazansın. placebo mı yapmaya çalışıyor bu firmalar anlamadım gitti.
ilaçların %80 i biz işe yaradığını inandığımız için almaktayız.ama çoğu işe yaramamaktadır grip ilaçları gibi.hap aldığımızda sadece psikolojik olarak kendimizi güvende ve iyi olcağımıza inandığımız için hastalıkların çoğundan kurtulmaktayız.
(bkz: grip ilaçlarının uyutması)
tamamen virusun ibneliğidir. fazla deşmeyin konuyu.
psikolojiktir o psikolojik.
(bkz: grip ilaçla bir haftada ilaçsız yedi günde geçer) *
fazla ilac alip bunyelerini ilaclara bagisiklastirmis bunyelerin basina gelebilecek durumdur.
antibiotik almayla alakası olmayan durumdur zira başlığın ilk yazısının okunması gerekir.
(bkz: placebo etkisi)
katarin fort la tanışmamış kişi cümlesidir, yakınmasıdır vs..
o şerefsiz virüslerin durmadan mutasyona uğramasının sonucudur. Digitürkte şifre değiştiriyodu çözemedik bak.
tamamen virüsün kendini yenilemesinden kaynaklanmaktadır. grip virüsü fazla bulaşıcı olduğu için bür çok bünyede kendini gösterip yeniler bu yüzden ne grip aşısının ne de işlaçlarının çözümü kesin değildir. yani aşı olmanız gelecek yıl grip olmayacağınız anlamına gelmez. aşı sizi bir önceki yılın virüslerine karşı korur. virüs değişmişse size yazık olacaktır. *