bugün

1. nesil yazar... hoşgelmiş...

(bkz: 3 nesil yazarın 1 nesil yazarı karşılaması)*
radiohead in unofficial sitesinin adı. içinde şarkı sözlerinden biyografilere kadar bir radiohead sever için bir çok faydalı bilgi barındıran sitedir.

http://www.greenplastic.com
1.nesil yazar, radiohead fani, az ama öz yazar kisisi.
ayrica az önce bana itiraf ettigine göre1.nesil yazar, radiohead hayrani mi ki
az önce bana itiraf ettigine göre gizli örgütlerden * sözlükte reklam yapmasi icin aldigi para 3 haftadir gelmiyormus.*
ince esprili, kibar yazar. sevilesidir.
emo oldugunu her yerde vurgulama istegi duyan bi insandır anlasılamıyo pek ne yapmak istediği ilginç.
aslında hepimizin emo olmak isteyip de olamadığımızdan ötürü kıskandığımız yazardır. Nası imreniyoruz, nası imreniyoruz... Ailecek severek iğreniyoruz aman imreniyoruz efendim...
allah'ın akıl fikir ihsan eylemesi gereken emocan. zall, yap artık şu "ağzını burnunu kır" butonunu.

(#3908702) bi de felsefeleri varmış. hey yavrum hey yirim sizin felsefenizi.
#3390072 efendim görüldüğü üzere kendisi ironi yapmaktadır, yani emo olabileceğine ihtimal vermemiş idim zaten. o yüzden sakinleşelim, boğaza karşı püfür püfür çaylarımızı yudumlayalım, lütfen ama bak..ağlarım ha!
(bkz: adam olamadim bari emo olayim)
(#5619281)

bir emo'nun günlüğünden...
hocaefendisinin kuyruk sokumunda yaşayan yazar.
şunla da yarmıştır;

(bkz: #6571060)
anladığım kadarıyla kurdish emo.
ne korkunç lan bi düşünsene. omzunda poşusu, ayağında iskarpinler, dikilmiş uzun saçlar, tokio hotel parçaları çalan koca bi radyo. bitişik kaşlar, manalı bakışlar. of anam.

bi de cemaatçiymiş valla nasıl bi yaratıktır bu yarabbi!

çocuğu olan entrylerini okumasın çocuğunu düşürür alimallah.

not: belki de şaka yapıyodur?
sozlukten atilmasi gereken yazarlardan biri.

edit: kotu bi sakaydi.
troll saldırısına uğramış mağdur yazar.
bir nefret edeni çıkmıştır bu gece. hadi bakalım..
(bkz: fake plastic trees)...çağrışıyor efendim durduramıyoruz!
geceleri ayıyla uyuyormuş. şu sıralarda da midesi bulanıyormuş. evet doğru tahmin ettiniz.
ayıcığını deli gibi seven yazar.
süper bi yazar.
büyük ihtimalle apaçi yazar. başka türlü bu kadar şiddetli apaçi savunuculuğu yapılamaz çünkü.
bir sınıfa ait olmadan o sınıfı savunabilecek erdeme sahip yazardır allaha şükür.
aynı zamanda ibrahim toramanı alnından öpmek isteyen yazardır kendileri.
kendinden çok fazla hoşlandığına inandığım yazar. ilgiyle izliyorum.
birinci nesil olduğu için saygı görmek isteyen yazar.
(bkz: saygılar duyuyorum)*